gxx# isimli üyenin son içerikleri

1. gxx#

csgo güncellenirken bir hata meydana geldi (diske yazma hatası)

nasıl çözülür bu sorun
  2. gxx#

Bu JBL 510BT çakma mı?

sol altta fast pair yazıyor başka hiçbir kutuda görmedim bu ibareyi bu kutu çakma mı
  3. gxx#

1000 TL kulaklik önerisi

USB olması şart mı? Değilse Razer Blackshark V2X öneririm bizzat kullandım.
  4. gxx#

1 uzun 2 kısa bip sesi

Aynı sorunu ben yaşamıştım normal bir şekilde silgiyle temizledim girişleri düzelmişti çok bastırmamıştım yani bilmiyorum
  5. gxx#

Kablosuz Müzik Kulaklığı Önerisi

Max 800TL kablosuz kulaklık önerir misiniz bir miktar aşabilirim bütçeyi. (Kulaküstü olursa çok daha iyi olur)
  6. gxx#

1 uzun 2 kısa bip sesi

ramlerinizi çıkartıp giriş yerlerini silgiyle silin oksitlenme olduğu için öyle oluyor
  7. gxx#

Termal macun FPS arttırır mı?

Bütün cevaplarınız için tteşekkürler.
  8. gxx#

Cevaplar için teşekkür ederim. Daha önce dikkat etmedim kaç derece üstüne çıkarsa sorun var demektir?
  9. gxx#

Merhabalar cs valo ikisini de oynuyorum son zamanlarda sürekli FPS drop yemeye başladım sürekli kasıyor 4 yıldır falan termal macun değiştirmedim termal macun yenilesem düzelir mi yoksa işlemci anakart mı değiştirmeliyim? İşlemci: i5-4460 Anakart: MSI H97 GAMING 3 Ekran Kartı: GTX 970 RAM: 16gb
  10. gxx#

LoL Server değiştirme hakkında

Ultra komik arkadaşım komiklik olsun diye hesabımı Filipinlere geçirmiş TR serverına veya farklı bir servera geri döndürebiliyor muyum hesabı?
  11. gxx#

Ne yapacağımı bilemedim görüşlerinize ihtiyacım var

Merhabalar iyi akşamlar ben 15 yaşındayım bu aralar sürekli yapacak bir şey arıyorum ama bulamıyorum. Online oyunlar oynuyorum sürekli rank falan kasıyorum ama çok boş gelmeye başladı bana hiçbir katkısı olmadığını olmayacağını da düşünmeye başladım bu yüzden oyun oynarken de vicdan azabı...
  12. gxx#

5 Bin lira telefon önerisi

Arkadaşlar galiba ikna ettim realme 8 mi xiaomi note serisi mi son olarak
  13. gxx#

Hocam kesinlikle öyle bana kalsa direkt realme 8 veya redmi note serisinden alıcam ama anlatamıyorum adama alt markası daha kalitesiz olur falan diyo çıldırıcam gerçekten Kesinlikle doğru tespit anlatamıyorum ki adama. Tavsiye için teşekkürler.
  14. gxx#

Xiaominin alt markası. Ve evet samsung vs istiyor Evet biliyorum alt markası
  15. gxx#

Sizde yazdığımı okumadınız galiba almayı çok isterdim ama babam alt marka almama izin vermiyor
Top Bottom