Hacı_80 isimli üyenin son içerikleri

1. Hacı_80

İlk defa Nvidia ekran kartı alacağım, ne ayar yapmam lazım?

eğer bilgisayarı almadıysanız ne için kulnacağınızı bilmiyorum ama sisteminiz bence orantısız işlemci ekran kartı bakmından ne için kulanacaksınız bilmiyorumda sanırım oyun fps dediğinize göre bence işlemci biraz düşürülüp ekran kartı yükseltilebilinir veya hazır sistem ise dhaa iyi bi sistem...
  2. Hacı_80

Xbox Uygulamasındaki 52tl Lik Mortal kombat 11 PC de oynanabiliyor mu?

olabilir tama bilmiyorum dediğim gibi warband oyununda mod kuramamıştı arkadaşım alıp okudupuma göre sanırım xboxtana lınan mod kurma oyunlarda yok
  3. Hacı_80

Xbox Uygulamasındaki 52tl Lik Mortal kombat 11 PC de oynanabiliyor mu?

oynatılabilir cihazlarda yazdığına göre evet ama mod kurulamıyor xboxtan alınanlara öyle biliyorum
  4. Hacı_80

Çakma ps 3 koluyla nasıl fc 24 oynayabilirim

benim arkadaşım ekstra bi uygulama olmadan steamdende veya nerden aldığın fark etmeksizin oyniyabiliyordu kolu steame bağlaıyıp istediği şekilde ayarlıyordu eğer oyun steamdeyse sorun yok ama eğer oyun farklı bi platformda ise steam dışı program ekle diyerek ekliyor ve kulanıyor bana öyle...
  5. Hacı_80

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

Bence ekrab kartına bi sıfırı eksik attılar hoş rx 5600xt olsada pahalıda .d
  6. Hacı_80

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 i7-12650H 32 GB 1RTX4060 20 bintl Muhtemel dolandırıcı

BULDUM SEPETE ekledim stokta yok diyo ve 21k uejhbfnofeıkjdnjlk
  7. Hacı_80

Hikayeli oyun önerisi

AC serisi baya iyiler mafia serisi rdr 2 witcher serisi god of war
  8. Hacı_80

🔥İndirim Windows 10/11Pro key

@Devilll20 hocam ben pek anlamıyorumda mak keylerde sorun çıkabiliyor diyorlar herhangibi sorun çıkarmı siz ne zamandır kulanıyosunuz?
  9. Hacı_80

şimdi aldım 20 saniyede geldi nasıl bi hız bu
  10. Hacı_80

peki satıcıyla konuştumda şimdi mak key nedir
  11. Hacı_80

bunların orjinal keylerden bi farkı varmı yoksa şimdi satın alacağım?
  12. Hacı_80

Rx 7900 gre veya rtx 4070 hangisini tercih etmeliyim?

hayır bana kalırsa 7900 gre nin rakibi 4070 ti süperdir ve bu iki ekran kartındanda 7900 gre yi seçerdim çok daha fp 1.5 katına satılıyor neredeyse
  13. Hacı_80

chrome otomatik açıldığı zaman uygunsuz reklamlar çıkıyor

o kendisini virüs bulacak kadar değişik bişi dediğim gibi kaspersky indirin bakın nolur nolmaz ne zararı var eğer yapmak istemiyosanız win+r tuşlarına baıp mrt yazın ordan tarayın orda belki bulur bulamaz ise bence yinede kasperskyla taratın derim 1714548254 buaraya girin yükelyin uygulama...
  14. Hacı_80

Monster V23.2 İ7 12700h 95 Dereceleri Görüyor

gayet normal ilk olarak o bi monster 2.si adana benzeri sıcak bi şehirde yaşıyosanuz asus rog olsa bile normale öre daha fazla ısınır yavaş yavaş yaza giriyoruz alışın
Top Bottom