HakanKKL isimli üyenin son içerikleri

1. H

Çözüldü✓ CS2 sistem gereksinimleri yettiği halde oyun kasıyor

fivem,fortnite vs oyunları fps sıkıntısı yaşamadan ortalama ayarlarla oynatıp cs2 yi oynatmayıp arkadaşın benim bilgisayardan kötü bilgisayarıyla cs2 yi oynayabilince biraz üzdü açıkçası. Napalım mecbur optimizayson gelene kadar bekleyeceğiz
  2. H

arkadaşımın i5 3450 8gb ram li pc sinde oynatıp benim pc de oynatmaması aşırı can sıkıcı umarım en kısa sürede optimizasyon sorununu çözerler
  3. H

Merhaba benim bilgisayarım eski olmasına rağmen hemen hemen piyasadaki her oyunu oynatıyorken normal cs yi zamanında iyi fps lerde oynatırken cs2 çıkınca ayarları en düşüğe almama rağmen oyunum aşırı kasıyor ne yapabiliriz. Can you run it den de kontrol yaptım her şeyi uyuyor gözüküyor ama oyun...
  4. H

Bilgisayarım çok ısınıyor yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarcıdan almıştım markasız bir macun ama arkadaşlarımın sisteminde pek bir ısınma sorunu yaşanmadı o macunla 1686924035 ne taksak adam akıllı soğutabiliriz bu işlemciyi çünkü sistem değiştirme gibi bir şansım yok da
  5. H

İşlemcim fazla ısınıyor soğutamıyorum işlemci fanı önerir misiniz? Sistemim Amd fx8120 işlemci, 22gb ram, Gt630 2gb ekran kartı, sistemde ekran kartım çok düşük kalıyor biliyorum zamanla yükselteceğim fakat işlemcim minimum 79 derece gösteriyor nasıl bu işlemciyi soğutabilirim? İşlemci soğutucum...
  6. H

İşlemcim fazla ısınıyor soğutamıyorum işlemci fanı önerir misiniz? Sistemim Amd fx8120 işlemci, 22gb ram, Gt630 2gb ekran kartı, sistemde ekran kartım çok düşük kalıyor biliyorum zamanla yükselteceğim fakat işlemcim minimum 79 derece gösteriyor nasıl bu işlemciyi soğutabilirim? İşlemci...
  7. H

Trendyoldan pc alınır mı?

Bence bir teknoloji mağazasından almanız daha iyi olacaktır hem garanti bakımından hemde ne olur ne olmaz kargoda zarar görme olasılıkları flan başınızı ağrıtacak durumlar çıkabilir.
  8. H

Programlar açılmıyor/driverler kurulmuyor

Ekran kartını bilgisayarcıdan aldım Cpu-z u bile zar zor açabildim bilgisayar onada izin vermedi
  9. H

Programlar açılmıyor/driverler kurulmuyor

Merhabalar ben eski sistemime GT 630 2gb ekran kartı takıp temizden bir format yaptım fakat ekran kartı değiştirdiğimden beri oyunlar flan açılmıyor açılıncada max 1-2dk durup kapanıyor, driverler yüklenmiyor sürekli değişen saçma sapan erorler veriyor. Her ihtimali düşündüm 4 kere farklı...
  10. H

Nvidia 7300 LE Windows 8.1 driver varmı?

Oldu teşekkürler
  11. H

Nvidia 7300 LE Windows 8.1 driver varmı?

Nvidia 7300le driveri arıyorum fakat Windows 8.1 64bit de çalışıcak driver bulamıyorum. Windows 8.1 in kurulumdayken kurduğu driverde yanlış driver olduğunu düşündüğüm için sildim çünkü 256 bit bir ekran kartını 1gb gösteriyordu Minecraft bile açamıyordum. Bu hurda kartın windows 8.1 64 bit için...
  12. H

İşlemci Overclock sonrası SSD Aşırı ısınmaya başladı

Böyle bir şey olduğunu sizden öğrenmiş oldum xd. Baktım varmış ve şuan 43 derece gösteriyor normalmi?
  13. H

Çalışan donanım ısınır evet ama overclock öncesi ssd hiç ısı hissettirmiyordu ssd ısısına bakmak için program araştırdım ama bulamadım sadece işlemcinin ısısını flan gösteren uygulama bulabildim. 1627822816 Dün uzun oyun testine soktuktan sonra işlemci sıcaklığı max 61 oldu fakat ssd nin...
  14. H

Malum dolar,mining gibi durumlardan dolayı yeni sistem almak haliyle zorlaştı. Bende eski emektarı yükseltmekten başka çarem kalmamıştı. Şimdi özetle işlemcime overclock yaptım ama nedensizce SSDim gereksizce fazla ısınmaya başladı. Overclock yapmadan once hiç ısınmayan dokunduğumda buz gibi...
  15. H

Bilgisayarın yavaş mı hızlı mı olduğunu nasıl anlarım?

Sana hızlı geliyorsa bilgisayarın git bitane rekabet seven arkadaşını bilgisayar başına al knk bak pcm nasil hizli dimi baya flan de zaten toxic birisiyse bilgisayarin tum sıkıntılarını söyler diye umut ediyorum
Top Bottom