hakantunc isimli üyenin son içerikleri

1. H

Yardımm. Laptop Klavyesi Çalışmıyor

Laptop klavyesi çalışmıyor arkadaşlar donanımlardan baktım üstünde ünlem var sürücüleri güncelle dedim ama olmadı
  2. H

Aliexpress Kargom nerede

Aliexpress den almışım olduğum klavye 2 hafta önce kargoya verildi ve 1 haftadır uzun mesafeli nakliyat merkezinde yazıyor acaba tam olarak nerede ürün çünkü kargo takipteki barda bulunduğum ilçede gözüküyor
  3. H

Yardım Aliexpress Siparişi Nerede

Aliexpress den almışım olduğum klavye 2 hafta önce kargoya verildi ve 1 haftadır uzun mesafeli nakliyat merkezinde yazıyor acaba tam olarak nerede ürün çünkü kargo takipteki barda bulunduğum ilçede gözüküyor
  4. H

Ali express kargo süreci

11.11 tarihinde aliexpress ten z11t klavye aldım ortalama kaç günde gelir
  5. H

Type-c to usb gecikme yaparmı

Laptopumda 2 tane usb girişi var mouse ve kulaklık takılı. 2tanede Type-c girişi var. Klavye aldım dönüştürücü almam lazım öneriniz varmı ve gecikme yapma gibi şansı varmı
  6. H

Rampage ALLY K11 Nasıl

Arkadaşlar K11 Nasıl
  7. H

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Adresi nasıl Türkiyeye yapıcaz
  8. H

Yardım MAKS 1000 TL MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

%60 öncelik
  9. H

Yardım MAKS 1000 TL MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

1000 TL BÜTÇEM VAR PARASINA DEĞECEK KLAVYE ÖNERİSİ
  10. H

Yardım XTRFY K4 RGV KLAVYE NASIL

Connectgamede XTRFY klavye 1000 TL pek bilgim nasıl klavye ve fiyat. Birde hangi switch alan oldumu yazmıyor https://shop.connectgame.com.tr/products/xtrfy-k4-rgb-si%CC%87yah-turkce-mechanical-gaming-keyboard
  11. H

Öneri 1000 TL CİVARI RED SWİTCH KLAVYE

Uzun süredir laptopun klavyesini kullanıyorum 1000 TL civari Red Switch Klavye önerisi
  12. H

Endgame Xm1r alınır mı?

Arkadaşlar xm1r almayın düşünüyorum kullananlar memnun mu nasıl sizce
  13. H

Öneri 1000₺ Civarı Mouse Önerisi

G305 nasıl sence
  14. H

Öneri 1000₺ Civarı Mouse Önerisi

Uzun zamandır Gaming mouse arıyorum ama hala daha tam karara varamadım aklımda; Deathadder V2 HyperX Haste Glorious Model O veya D Sizce hangisi almalıyım veya başka ne alabilirim şimdiden teşekkürler
  15. H

Öneri Deathadder v2 mi g305 wireless mi

Veya 1000₺ civarı farklı öneri alabilirim
Top Bottom