Halojey isimli üyenin son içerikleri

1. Halojey

WD HDD Sata 2 olarak çalışıyor

Ürünün kendi sitesine göre 150 den aşşağı görmemesi gerekiyor
  2. Halojey

Yabancı forumlarda bios üzerinden ayarlanabildiği yazıyor ancak ben biosda öyle bir ayar bulamadım
  3. Halojey

WD harddisk 85-90 dan yukarısını görmedi
  4. Halojey

Bu sorunu yabancı forumlarda gördüm ancak çözüm bulabilen yok yada çözüm olarak program kullanıyorlar ancak onlar ise çok eski programlar
  5. Halojey

Anakart MSI X370 SLI PLUS ve kablo sata 3, hdd takmadan önce o kablo ssd de takılıydı ve hızı normaldi 1694512193 MSI X370 SLI PLUS
  6. Halojey

İyi günler. Aylar önce aldığım WD Blue Harddiskim yavaş olduğu için bozuk sanmıştım, ancak Aida 64 ve crystaldiskinfo programlarından baktığımda ise ürün sata 3 ancak sata 2 bağlantısı ile çalıştığını gördüm, ürünü ssd e kullandığım sorunsuz çalışan sata kabloma bağladım ve ssd için yeni kablo...
  7. Halojey

M33 İnstagram Kasma Sorunu

Eski telefonlarda olmaması yeni ve daha iyi özellikli telefonlarda olması çok saçma geldi bana. 1683805389 Hangi marka modele geçtiniz
  8. Halojey

M33 İnstagram Kasma Sorunu

Merhabalar 2 ay önce Samsung M33 5G aldım. Telefon çok güzel anca instagramda reels videolarında çok fazla kasma var, her videoda değil bazı videolarda oluyor bir çözüm bulamadım. Sadece instagram uygulamasında oluyor. Elimde örnek videolar var ancak buraya atamıyorum. Denediğim yöntemler: -...
  9. Halojey

Instagram Reels Kasıyor

Aynı sorunu bende M33 modelinde yaşıyorum, her reels değil bazı reelsler kasıyor. Çözüm bulamadım bende.
  10. Halojey

Acer nitro 5 ram önerisi

Biz arayıp sorduk garanti dışı kalmaz dedi ancak bozulursa garanti dışı kalır ram ve ssd takviyesi yaparken 1679395664 Ryzen 5 4600H GTX 1650TI 512GB M2 8GB 3200MHZ CL22 RAM AN515-44 diye geçiyordu sanırsam
  11. Halojey

Acer nitro 5 ram önerisi

Merhabalar bir yakınımda Acer Nitro 5 kullanıyor. Tavsiyem Crucial marka alman, çünki 8gb ram takviyesi yaptık kingston uyumsuzluk yaptı.
  12. Halojey

Yardım Samsung M23 modeli için birkaç soru

Yani eğer S7 Edge kadar bir ürün düşünmüyorum ama kafamı karıştıran ram şikayeti bende ilk kez duyuyorum böyle bir şey mümkün ise en azından 6gb olupta işlemci düşük olan alabilirim
  13. Halojey

Yurtdışı alamıyorum, redmi düşündüm ancak işlemci olarak tanıdıklarımdan şikayetler aldım redmi serisinden bu yönden vazgeçtim
  14. Halojey

Yardım R5 5600 İÇİN EN İYİ F/P SOĞUTUCU

Bu modelin linkini atmaya geliyordum önce davrandınız :D
  15. Halojey

Önerebileceğiniz bir model var mı yada bunu almalımıyım çok hor kullanan birisi değilim uzun süre kullanacağımı düşünüyorum
Top Bottom