Halsiz isimli üyenin son içerikleri

1. Halsiz

Ucuza xbox game pass?

Yeni hesap gerektirmez yazıyor iptal kodu yerine yeni bi hesap açsam ki gene dediğim şeye geliyor
  2. Halsiz

sigaraya zam geldi mi?

Ya yeter zam geldikçe çoğaltıyom içmeyi moral kalmadı lan
  3. Halsiz

❌İndirim Bitti! 04-11 Nisan Epic Games Ücretsiz Oyunları

Ayn ona bakıyorum 2 aydır şimdi girip baktım hocam 13 k yazan filan var 10k dan aşağı görmedim hala en son 1 ay önce 8.5 k gördüm inş tekrar görürüm bu kadar hızlı piyasa yükselmemesi lazm ya.. Bulamazsam ps4 felan mı alsam acaba ya?
  4. Halsiz

Şu gfn paketim bitsin konsola geçicem ya PC satamıyorum ama bu oyunların çoğu PS plus ta varmıdır veya Xbox oyunları daha mı iyi neyse PC satabilirsem sora karar veririm thief eski bi oyun ztn
  5. Halsiz

Oyun güzel duruyor gfn de varmıdır acaba gerçi ztn sorun da bu güzel duruyor asıl soru oyun güzel mi..
  6. Halsiz

Waow 1500 TL lik oyun bayramda bedava 1711691780 Gerçi her pahalı oyun güzel değildir ama
  7. Halsiz

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim

Ya boşver sevme adem havvayı sevdide noldu olan bize oldu
  8. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Evet benimde azaldı neyse konu ayakkabı beğendiğin renk yoksa adidasada bakabilirsin seversen tabii ki
  9. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Geçen 50 TL ye satıyorlardı Nike ayakkabılarını 1 kamyon dolusu yığmıştı adam parkın ortasına tıklım tıklımdı park elden çıkarıyordu heralde
  10. Halsiz

Elinizdeki en ikonik fotoğraf

1711057454 @.RBO. ah ulan ne zmn görsem gülüyorum 🥲
  11. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Sigarada sağlık açısından iyi değil ama keyfin bilir hayatta hiç bişey uygun değil ztn🤷. Neyse varsa ayakkabı seçeneklerin göster ben şuan Nike Air giyiyorum çok şık ve rahat dunk o rengi iyi değil ya bence yani bana göre gözüme hoş gelmedi 1711056800...
  12. Halsiz

Hesabımı sattım. Hüzün bastı :(

Çocuk ticareti lan bu Şaka bi yana çok zekice 1711056484 Parayı geri çekemez satın alan kişi ya çok zengin yada safın teki yada daha sinsi planları olabilir ki brawl stars hesabıyla nasıl bi sinsi planı olabilir bilmiyorum 😅 hocam şimdi sen bu işi ticarete döküyorsun forumu kapatım yeni bi...
  13. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Nike dunk al geç öteki çok spacejump duruyor yada ben fazla astroloji flimi izledim 1711055788 Ohaa neden bunlara bu kadar para veriyorsun gidip altın al bu ayakkabıların aynısını mahalle pazarında 200 TL ye satıyorlar ben aldım 5 aydır giyiyorum kenardan patladı felan ama 1 ay daha gider (🤔inş)...
  14. Halsiz

İddia oynayarak(legal sitelerden) parayı katlamak mümkün mü ?

Hocam 200 TL ye 5 kupon yaptım 12.5 bilmem kaç bin TL kazanmam gerekiyordu fakat şimdi böle dedim diye özenme çünkü şöyle bi sahtekarlık var sen doğru oranı tahmin etsen bile yanlış oran çıkıyor şöle 5 kupon yaptım 4 tanesi tuttu en güvendiğim oran tutmadı yani öyle bi saçmalık var kumar...
  15. Halsiz

Nickname Önerebilirmisiniz

Hocam kişiliğinize göre bi nickname koyun yarın öbür gün yok valodur yok raze dir bunlardan bayınca.. gerçi yine değişirsin ama sen kişiliğine göre bi nickname koysan daha iyi ruh halinle ilgili felan
Top Bottom