Haluk kadakal isimli üyenin son içerikleri

1. H

Türk Telekom un gamer paketindeki 100 TL lik play store kodu nasıl kullanıcam

Siteyi araştırırken orayı gördüm ama hiç bişey yoktu, acaba başka hesap luşturduğum için mi
  2. H

Eve İnternet almıştık onun içinde promosyon geldi
  3. H

Paketin içindeki kodu siteye yazıyorum ama bir türlü fiyat düşmüyor nasıl halledicem, birde satın alımlarda faturaya yansıtılıcak şekilde ödeme alıyorlar fazladan alma gibi durum olur mu yardım ederseniz sevinirüm
  4. H

Türk Telekom Gamer paketindeki kodu kullanamıyorum nasıl yapıcam

Paketi yazıyorum ama bir türlü fiyat düşmüyor ve faturaya yansıyan ödeme seçenekleri var nasıl halledicem
  5. H

Top garanti sistemi nasıl?

Benim 2 gün önce basketbol topum camın üstüne düşerek küçük bir delille patladı eğer bunu garantiye gönderirse yaparlarmı yoksa yapmazlarmı. Cevaplarsanız sevinirim
  6. H

Acer Nitro marka bir laptop aldım ama Windows u kuramıyorum belleği görmüyor

Şimdi gömeremem bilgisayarı şuan başka birisi kullanıyor ntfs olabilir 1589895788 Sanırım bu eski kurulum tarzı gibi bişey 1589895789 Sanırım bu eski kurulum tarzı gibi bişey
  7. H

Onu bilmiyorum belleği Tanıdığımdan aldım 1589895407 Normalde nasıl olması gerekiyor sorayım
  8. H

Tanıdığımdan w10 kurulu bellek aldım ondan deniyorum boot ta flash belleğin gözükmüyor 1589895271 Galiba 1589895311 Hayır
  9. H

Acer Nitro ryzen 7 li bilgisayarım da bellekten w10 u kurmak için bios tan gerekenleri yapıyorum ama belleği görmüyor nasıl halledebilirim yardımcı olurmusunuz
  10. H

5000-5500 TL sistem monitör dahil önerebilirmisiniz

Monitör 144 hz ama uygun olsun
  11. H

5000-5500 TL monitör dahil sistem önerir misiniz?

Fiyat maksimum 6000 olabilir belki siz atın yinede. Teşekkürler
Top Bottom