Hamican isimli üyenin son içerikleri

1. H

Maximum Kart 3DSecure Sorunu

kullanım limiti 60.000 hocam :/
  2. H

banka ile konuştum alışveriş sitesi ile alakalı dedi alışveriş sitesiyle konuştum bi aksilik olmadığını söyledi
  3. H

sorunum kart ile ödem gerçekleştiremiyorum
  4. H

kartımın limiti var bankayı aradım aldığım siteyi aradım sorunu anlayamadım bile yardım etsin
  5. H

AMD Ryzen 7 7700 ve 7 7700x arasında ne fark var hangisini tercih etmeliyim

AMD Ryzen 7 7700 ve AMD Ryzen 7 7700x arasında hangisini tercih etmeliyim
  6. H

4070ti üzerine kuracağım sistemi hangisi daha iyi daha iyisini toplayabilir miyi

peki güç kaynağı yeterlimi anakart darboğaz yapar mı remler pc besler mi
  7. H

4070ti üzerine kuracağım sistemi hangisi daha iyi daha iyisini toplayabilir miyi

farketim düzeltim bu sistem daha mı iyi şimdi amd olan ?
  8. H

Bütçem 45.000 TL 4070 ti üzerine kuracağım sistemi hangisi daha iyi yada daha iyisini bu fiyatlara toplar mıyız ?
  9. H

Arkadaşlar 45.000 TL bütçem var 4070 ti sistem toplamak acil

Arkadaşlar AMD mi yoksa Intel mi kullanmam gerek
  10. H

45.000 TL bütçe ile en iyi 4070 ti sistem öenerisi pls

arkadaşlar 4070 ti ve i7 13. nesil bir pc toplamk istiyorum bütçem 45.000 TL ban yardımcı olabilirmisiniz hazır sistmelere bakıyorum ama birde size sormak istedim
  11. H

240 Hz Monitör Tavsiyesi !!

Neden bukadar ucuz ekran paneli mi kötü acaba
  12. H

240 Hz Monitör Tavsiyesi !!

240 HZ Monitöre geçmek istiyorum Hangi panel tipi oyuncular için iyi tepkime süresi daha verimli varsa önerebiliceğiniz monitörler yardıma açığım bütçe Max 4000
  13. H

150.000 TL Bütçem var Yardım !!!!

RİG kurucam ama hangi ekran kartı daha karlı hangi anakart almam gerek hangi işlemci kafamda hangi güç kaynağı aklımda bistler var ama kafayı yiyicem yardım edin lütfen ACİL !!!!
  14. H

Fiyat performans 144 Hz ve C-SYNC

Merhabalar arkadaşıma monitör alicaz ama sizinde görüşlerinizi almak istedik yardım edebilirseniz seviniriz önerilerinizi bekliyoruz
Top Bottom