Hamzakimya isimli üyenin son içerikleri

1. H

30000₺ ye ksdar telefon önerisi.

Yd apple al bence. Sıfır 14 prolari o fiyata bulabilirsin. Tanıdık olursa daha iyi olur. Ayrıca su an sıfır bi yd apple alırsan sene sonuna kadar kullanırsın.(4+4) sene başı sıfırlanınca 8 ay daha kullanırsın. Sonraki 4 ay ne yapacağını da sen düşün. Belki satarsın model yükseltirsin falan...
  2. H

Gtx 1660 super ve amd ryzen 5 3600 lü sistem var bu donemde hala alınır mı??

Gerçekten bazı insanları anlamıyorum, ucube gibi böyle bir sistemi nasıl bu fiyata koyabiliyorsun? Umarım yanında 280 hz 27 “ ekran vardır
  3. H

Çözüldü✓ İnno3d 1650 ortalama kaç TL olmalı

Peki hocam Asus tuf 1660 super (8 ay garantisi devam ediyor) ile takasda ustune kaç verilmeli? Ve 1650 almak mantıklı mıdır? Dükkan için dandik bir pc dizeceğim orada kullanmayı düşünüyorum.
  4. H

Çözüldü✓ İnno3d 1650 ortalama kaç TL olmalı

Arkadaşlar temiz az kullanılmış 1650 kaç TL olmalı
  5. H

Biyoloji projesi fikir önerisi

Hocam ilkokul çocuğunun ödevi gibi bir şey seçmişsin. Hamurdan maket yapıp hocaya verirsen tabi kabul etmez. Düzgün bir not bu istiyorsan bu tarz basit maketlerden uzak durman gerek. 5. Sınıftayken yaklaşık 8-9 sene önce bundan daha karışıklarını yapıyorduk koyde. Keyfin bilir ama staj yapan...
  6. H

Biyoloji projesi fikir önerisi

Hocam hayvan hücresi ve bitki hücresinde benzer yapılar ve farklı yapılar var bilirsin. Bence projeyi yaparken hayvan ve bitki hücresini iç içe yap. Hayvan hücresinin detaylarını mavi , bitki hücresinin detaylarını yaparken kırmızı renkte materyal ve murekkkep kullan. Hayvan hücresine kırmızı...
  7. H

Çözüldü✓ Rtx 2060 Sizce kaç TL olmalı

Hocam upgrade yaptım zaten PC’ye. Boşta duran kartım bu. Eger 2. Bir pc lazım olursa diye belki tutuyorum . Zaten ilanda durur diye alcam. 1713610725 Ama bankalar sağ olsun pek musade etmiyorlar. Muhtemelen almayacağım gibi.
  8. H

İlanı koydum yukarılara bi yere
  9. H

Teşekkürler arkadaşlar.
  10. H

takas düşünüyorum. 1713607705 https://shbd.io/s/0ntRH6Am Bu benim ilan , https://shbd.io/s/P54fN860. Bu da üstüne 2000 TL ile takaslayabilecegim söylenen kart.
  11. H

Hocam ben bu kartı 3500 e satmaya okeyim zaten de şunu göz ardı edemem . 4000 e get ile almak isteyen 4-5 kişi oldu 2 hafta içinde ama dediğiniz gibi 4k ya rtx 2060 lar başlarken neden bunu alsınlar?
  12. H

Hocam en ucuz ilan benimki muadilleri arasında kaç TL'ye koyuyum kartı 50 liraya falan mı ? Dolar 33 TL .
  13. H

Anladım valla bilmiyorum hocam. Denemek lazım. Ben de tuf gaming 1660 super var yaklaşık bi 7 ay falan garantisi devam ediyor. 3800 e ilana koymustum. Üstüne 2000 verip bu dediğim ekran kartı ile takaslayabilecrgini söylüyor kartın sahibi.
  14. H

O ne demek hocam
  15. H

12 gb zotac rtx 2060 kaç TL olmalı ? ( kutu fatura garanti var) garanti süresi tahminimce 1 yıl falan daha vardır. Alternatifleri nelerdir?
Top Bottom