HankPYM isimli üyenin son içerikleri

1. H

STEAM / EPİC GAMES YARDIMMMM

Bu bana neden haber bildirimi olarak geliyor
  2. H

Yardım Geforce ps4 kolumu xbox kolu olarak görüyor

Forumda sorun yaşayan yokmu hiç ya benim gibi
  3. H

Çakma 1700920647 Orjinalded3 aynı sorun oluyor
  4. H

Merhaba mobil üzerinden geforce now ile ps4 koluyla oyun oynuyorum fakat resimdeki gibi xbox olarak görüyor bu nedenle tuşlar karışıyor sürekli olsrak kolu daha yeni aldım ve başıma şlk defa böyle bir sorun geldi
  5. H

1K bütçe klavye önerisi

numpad istemiştim :(
  6. H

1K bütçe klavye önerisi

Merhaba 1k Param var csgo da item çıktı şansıma arkadaşlar önereceginiz bir klavye varmı ben Game Power Ogre ile SteelSeries Apex 3 arasında kararsız kaldım NOT: ÖNERECEGİNİZ KLAVYEDE LÜTFEN NUMPAD OLSUN şimdiden konu ile ilgilenen bütün hocalarıma teşekür ederim <3 <3 <3 <3
  7. H

Yardım Csgo item düştü nasıl komisyionsuz bozdura bilirim

hocam öylede site ile konuştum fiyatı hesapladıla detaylıca komsiyonda bu dediler saçma sapan bir durum oldu
  8. H

bynogames 2.500 TL komisyon eksiyor
  9. H

byno games çok fazla ve saçma komsiyon kesiyor 2.5 k kesiyor 5.5k olan item için nasıl bozdura bilirim çok az komisyon lıu şekilde yada nasıl ne yapmayalım lütfen yardımcı olun <3
  10. H

Disney Plus siyah ekran tokatlandım sanırım

oda olmuyor :(
  11. H

kanka linki giriyorum en-gb ye atıyor tekrar ve aynı hata 1655715893 denedim farklı bir tarayıcıda denedim olmuyor :(
  12. H

Arkadaşlar kaç gündür siteye gir çık yapıyorum alayım mı filan diye aldım sonra siyah ekran yaptı beni sitedenmi banladılar ne oldu anlamadım parama çöktüler sanırım netflix de hiç böyle olmuyor disney neden bozdu telefonda açılıyor 1655715439 ya para verdim nolur yardımcı olun ya
  13. H

Steam oyunum açılıyor diyip açılmıyor

Merhaba oyunum açılıyor diyor ve açılmıyor oyun ismi drug dealer youtube üzerinden epey video izledim ama hiç birisi işlemiyor malesef :(
  14. H

RDR 2 ultimate içeriklerini nasıl alırım lütfen yardım edin

Merhaba önceden steam üzerinden rdr 2 online aldım ve gayet güzel oynuyordum şimdi ise epicgames üzerinden oyunu rdr 2 yi aldım ultimate versiyonunu ama ultimate içeriklerine bir türlü erişemiyorum google amcaya sordum ama hiç bir sonuç alamadım
Top Bottom