happymutlu006 isimli üyenin son içerikleri

1. H

Sağlık ve Kilo Vermek için Spora yazılmak

2-3 senedir fitness yapıyorum. ilk adımın hastahaneye gidip sağlık kontrollerinden geçmen olsun kilo sebepleri guatr vb vb vb şeyler olabilir tabi bu arada spor salonuna yazıl adım adım ilerle vazgeçme sakın. belli bir süre sonra hayatının bir parçası oluyor fitness aşırı dinç hissediyorsun...
  2. H

gaminggen tr sıvı soğutucu demonte mi ?

Bu arada gaminggeni müşteri hizmetlerini aradım sıvı soğutucu montajlı bir şekilde geliyormuş. bilginiz olsun teşekkür ederim iyi günler
  3. H

Pantolon önerisi lazım

bence herhangi bir mağzaya gidip denesen daha iyi olur internetten mont satın aldım ayıptır söylemesi 2 k civarıydı teşirli ürün göndermişler iade ettim ve mağzasına gidip aldım senin için daha iyi olur mağazadan satın alman istersen tudors indirim kuponum var %25 bedavaya verebilirim
  4. H

240mm tamam teşekkür ediyorum ilginiz için iyi günler herkese.
  5. H

bu siteden kasa satın aldım hazır sistem extra olarak sıvı soğutucu ekledim ama demonte olarak gönderilir yazıyordu acaba montajını yaparlar mı yoksa demonte mi gelir
  6. H

Maksimum 30 k monitör dahil bir sistem arıyorum

Bilinmedik marka genelde Asus gibi markaları almayı tercih ediyorum
  7. H

Ekran kartında palit yazıyor ne anlama geliyor acaba
  8. H

Monitör dahil 30 bin TL ye kadar maximum pc arıyorum yardımcı olurmuşsunuz
  9. H

40-50 k arası limitim var kasa önerilerinizi alabilir miyim ?

Çok teşekkür ederim güzel sistem ama dediğiniz gibi 4 k ya biraz zor gibi kasa ve PSU 4070 ti de güzel ekran kartı toplayabilirsiniz rica etsem
  10. H

olur olur mantık lı bir alışveriş yapmak istiyorum sadece düşünceniz önemli :)
  11. H

Top Bottom