harunB isimli üyenin son etkinliği

• H
    harunB, hangi PSU daha iyidir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    bence 800w daha iyi olacaktır hocam ilerde kart yükseltmesi için
  • H
    tmm hocam sağolun
  • H
    tmm hocam bende konunun başında bunu demiştim. aklıma bu 800w birde bırakacağım linkteki aerocool yattı. aerocool 80+gold modüler ve atx 3.0 desteği var...
  • H
    2600
  • H
    onu gördüm hocam ekran kartı için 8 pin tek var yetmiyor
  • H
    peki hocam şu vatandaki msi mag , thermaltake tr2 ve cooler master mwe hakkında ne düşünüyosunuz. high power ile karşılaştırsak
  • H
    harunB, Kasa-PSU kategorisinde hangi PSU daha iyidir? başlıklı bir konu açtı.
    siz hangisini önerirsiniz? High Power Performance GD 800W 80+ Gold kafama yattı sizce alınır mı?, yada resim ve linkteki birinimi önerirsiniz...
    • Ekran Görüntüsü (509).png
    • Ekran Görüntüsü (510).png
  • H
    harunB, ddr5 hangi rami almalıyım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    peki hocam kingston çift modül ama değerleri düşük olduğu için xpg ile aynı performansmı olur. uzun vadede hangisi daha iyi olur
  • H
    harunB, Bellek (RAM) kategorisinde ddr5 hangi rami almalıyım başlıklı bir konu açtı.
    Kingston 16GB(2x8) Beast Black EXPO 5600mhz CL36 DDR5 Ram XPG Lancer Blade Siyah DDR5-6000Mhz CL30 16GB (1x16GB) Single Ram xpg nin değerleri iyi ama...
  • H
    harunB, rx7600xt 16gb vs rx6750xt 12gb başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    tmm hocam eyvallah
  • H
    harunB, Ekran Kartı kategorisinde rx7600xt 16gb vs rx6750xt 12gb başlıklı bir konu açtı.
    1080p için , uzun süre idare edecek ve 7500f ile daha iyi olacak karta karar veremedim. güncel olarak 7600xt ama performans olarak 6750xt daha iyi. sizce...
Top Bottom