harunbbayer isimli üyenin son içerikleri

1. STEAM ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ OYUNU %20 İNDİRİM İLE VERİYORUM

STEAM ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ OYUNU %20 İNDİRİM İLE VERİYORUM

Merhaba, steamdeki bakiyemi nakite çevirmek istiyorum. Eğer oyun alacaksanız %20 düşük fiyata istediğiniz oyunu alabilirim. Ödeme ibana eft olacak. İlk önce ödemeyi yapacak ciddi arkadaşlar ulaşabilirler. Steam profil : https://steamcommunity.com/id/elcies/ Discord : elçi#5505 Forum üzerinden...
  2. harunbbayer

İtopyadaki GIGABYTE rtx2060 sistemler alınır mi

Uzun sürecek evet elzem acil bir durum yoksa alınmaz bile bile kaç kat fazla ödeyerek daha düşük bir sistem olacak çünkü
  3. harunbbayer

Peki neden inanmayalım? Elbet böyle kalmayacak. Senden farklı düşünmüş olmamız komik bir şey olduğunu göstermez. Haksızmıyım
  4. harunbbayer

? komik olan ne dostum
  5. harunbbayer

Şuan sistem alınmaz stokların gelmesini bekle daha uyguna daha iyisini alırsınız.
  6. harunbbayer

8K Bütçe Masaüstü sistem önerisi

RTX 2060 SUPER 8GB EKRAN KARTI RYZEN 5 3500X İŞLEMCİ 16 GB 2x8 3200MHZ RAM RGB AYDINLATMALI 500 GB SSD DİSK B450M S2H ANAKART FULL + FULL RGB AYDİNLATMALİ CAM KASA 5 TANE RGB FAN AMD WİTRAİT RGB İSLEMCİ SOGUTUCU 8.500tl bu nasıl sence
  7. harunbbayer

Up.. İ5 9400F İŞLEMCİ 16 GB RAM ASUS ANAKART H310 MK R20 MSİ GAMİNG X RX580 8GB EKRAN KARTI 750W 80+ POWER RGB ONCA KASA RAMPAGE 27 İNÇ 144 HZ 1 MS MONİTÖR 6.500tl alınır mı?
  8. harunbbayer

7500tl civarı rtx sistem tavsiyesi

Aldınız mı? Deneyimlerini paylaşırmısın eğer aldıysan
  9. harunbbayer

RTX 3060 ti Ne Zaman Stoklara Gelir?

Gerçekten alamıyoruz ekran kartı yok piyasada 🤯🤯 Abdullahın youtube videosunda eteryumdan dolayı stokların uzun bir süre gelmeyeceği analizi yapılmış. Bulmak mucize olur diyor.🤨
  10. harunbbayer

Yeni aldıpım rx580 8gb oc wattman hatası alıyorum yardım lazm...

ALINTIDIR!! "wattman ayar sıfırlaması yaşıyan varsa eğer w10 da başlat menüsüne sağ tıklayın güç seçeneklerini açın sağdan ek güç ayarını açın sonra soldan güç düğmelerine yapılacakları seçin ve yukarda göreceksiniz şuanda kullanılamıyan ayarları değiştire basıp alttaki hızlı başlatmayı aç...
  11. harunbbayer

sizinde internetiniz kötüleşti mi ?

İstanbulda 1 haftadır hem işimde hem evimde internette kopmalar olamaya başladı ilginç. Bende sorun olduğunu düşünüyordum kendimce bu konuyu görünce destekledi tezimi.
  12. harunbbayer

Monitör hariç veya dahil olabilir. Teşekkürler..
Top Bottom