hasanseven03 isimli üyenin son içerikleri

1. hasanseven03

12 SAATTE İKİ KERE KAHROLDUM

kısmet kanka artık takmıyorum hevesimde kalmadı şahsen :)
  2. hasanseven03

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Nden geceden gidip sıraya girmedin ? bunu yazarken utanmadınmı. ben geceden gitmeye utandım sen bunu yazarken utanmadın öylemi. öyleyse yazık yorum yapma boşa kimseye kendimi acındırmıyorum burası ne kadar yardımlaşma grubu olsada sohbette edıyorum dertlerımızıde paylaşıyoruz acındırmak gibi...
  3. hasanseven03

saniyesi saniyesine tıkladım ödeme ekranına kadar bıle geldim ama olmadı
  4. hasanseven03

Hocam yanı 15 bıntl çalışan biri bu tür fırsatları yakalamazsa 2 maaşıyla vatandanmı alsın kasa.
  5. hasanseven03

Yaklasık 3 sistemdir kasa bekliyorum 3 sistemdir alamadımm ama buna cok umutlanmıştım nakit avans cektım pc basında bekledım saniseyle tıkladık ödeme kısmında bana kod sordu ödeme kısmını tamamlayamadım sonra site çöktü.Millet 2 şer tane alırken sitede ben bir taneyi almayı beceremedim. Mağazaya...
  6. hasanseven03

Yaklasık 3 sistemdir kasa bekliyorum 3 sistemdir alamadımm ama buna cok umutlanmıştım nakit avans cektım pc basında bekledım saniseyle tıkladık ödeme kısmında bana kod sordu ödeme kısmını tamamlayamadım sonra site çöktü.Millet 2 şer tane alırken sitede ben bir taneyi almayı beceremedim. Mağazaya...
  7. hasanseven03

airport beylikdüzünde değil
  8. hasanseven03

istanbul avrupa yakası lazım knk
  9. hasanseven03

hangi mağazalarda stok olcak bilgi verirmisiniz
  10. hasanseven03

ama kod sordu ödeyemedım ödeye tıkladıkca kod sordu alamadım 1700324047 öyle yaptım knk
  11. hasanseven03

Abi şakamı siteye girdim sepete ekledim ödemeye gecince kod sordu kod yuzunden alamadım youtube ınstagram her yerden yazdım bu kod neydı o kod sordu öde dıyorum kod soruyor kod ne kod ? KUPON KODU NEEEEE ?
  12. İ5 10400F ALINIR İSTANBUL

İ5 10400F ALINIR İSTANBUL

ARKADAŞLAR İ5 10100F İHTİYACIM VAR
  13. hasanseven03

i5 10400F ALINIR İSTANBUL

ARKADAŞLAR İ5 10100F İHTİYACIM VAR
Top Bottom