Hasbatuz isimli üyenin son içerikleri

1. H

Çözüldü✓ Bu sistem alınır mı?

Bilader baştan beri okuyorum konuyu çileden çıkardın beni. 12k ya işlemci soğutucu ekliyorsun işlemciden pahalı sogutucumu olur a.. 5-6k ya 3 tane fan ekliyorsun 4k lik monitör istiyorsun... Senin için sistemin 3 derece az ısınması gözünden önemliyse git 2k ya giriş seviyesinde bir monitör al...
  2. H

Obs Amd H264Avc Mi H265Hvec Mi?

H265 candır. Görüntü kalitesinde %5 kayıpla yarı yarıya ya yakın boyut farkı oluyor.
  3. H

Sizce kilolu mu oluyorum ya da oldum mu?

179 için 63 birazcık az spora git
  4. H

Yardım Rdr 2 Ultimate Edition İçeriğe Online Dahil mi

Ultimate Al geç eğer oynicaksan bu oyunu
  5. H

Aradaki fiyat farkı nedir???
  6. H

Rdr2 nin tamamının içinde online var. Fakat online olarak satılanin içinde story modu yok.
  7. H

Öneri 4 yaşındaki bir SUV alınır mı? (2020)

Matematik desen var. Bir yil kullansam 5 yaşında olucak... Vay bee. Hatta üstüne bir 5 daha kullanırsan 10 yaşında olur. 10 yaşında aracami binilir? Bence alma.
  8. H

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

Satıcının belirlediği bir fiyattan alışveriş yapmış ve almak sonuna kadar hakkı. Siz artık şu aciz kafanızdan çıkın. Bu tür olay bı bizde oluyor. Amerika'da Avrupa'da bir şeyi satın aldığın an o artık senindir. Isterse 100k lik şeyi 1liraya almış olsun. Sonuçta hile hurda yapmamış alışveriş...
  9. H

200K Alınabilecek en F/P Motorsiklet?

Içimi kararttın yemin ediyorum
  10. H

3060 Ti OC sistem GTA V FiveM ekran kapatma

MSI afterburner ile oyun oynarken sıcaklık ve güç değerlerini takip et. Sorun ekran kartı isindigi için oluyor büyük ihtimalle. Sorunu tespit edip çözülmesi kolay olur
  11. H

120.000TL KASA TOPLAMA ÖRNEK

120k ya o ekran kartı ve monitör olmamış gerisine bakmadım bile. Bilen birinin toplaması iyi olur
  12. H

KİNGSTON SSD ALDIM NASILDIR

Valla deneme ihtiyacı duymadım. Dosya kopyalarken ve oyun oynarken tatmin etti beni. Internette izlediğim videolarda vadettiginin bir tık üstünü veriyor.
  13. H

Kulak Ağrıtmayan Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Bu Allah'ın cezası black shark 2 yi 1300tl verip aldım marka kulaklık kullaniyim kaliteli olsun. 1 el PUBG dayanabildim. Sonra hemen kutusuna kaldırıp canım James donkeyime geri döndüm. Bir kulaklığın ses kalitesinin bu kadar boktan olabileceği aklıma gelmezdi
  14. H

KİNGSTON SSD ALDIM NASILDIR

Ben de 2tblik olanını 3.8k ya aldım. Güzel SSD hayırlı olsun. Bendeki sogutucusuz yalnız.
Top Bottom