haydarcan0707 isimli üyenin son içerikleri

1. haydarcan0707

İvedilikle Önerinize İhtiyacım Var Arkadaşlar?

Degerli gorusleriniz icin tesekkur ederim. Peki bu marka modellerden kullanan arkadaslar varmi acaba onlarinda goruslerini almak isterim
  2. haydarcan0707

İvedilikle Önerinize İhtiyacım Var Arkadaşlar?

Merhabalar, ütopik rakamlarda olmayan bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Aşağıdaki ürünlerden kullanan arkadaşlar var ise yorumlarını ve nedenlerini yoksa ise bizzat kullanıp tavsiye ettiği kulaklığı olanlar yazarsa sevinirim. Öncelik sıralaması; 1) Mikrofon (sessiz tondaki konuşmaları bile...
  3. haydarcan0707

Mikrofon Canavarı Kulaklık?

evet Blackshark V2 şuan için ağır basıyor gibi, lakin tasarım olarak kulaklıgı yukarı aşağa oynatan demir ayarlarının (görseldeki) inceliği ve eskimsi tasarımı biraz korkutuyor beni konfor ve ileri donuk saglamlık açısından,orada bir tek tereddüt yasıyorum açıkcası bu kulaklıgı almakta :unsure:
  4. haydarcan0707

Değerli goruslerınız ıcın tesekkur ederim,diğer arkadaslardan da varsa yorumlarını beklıyorum...
  5. haydarcan0707

Ahali öncelikle selamlar, saygılar. Konuşma ses tonu Allah vergisi kısık olan biri olarak sağlam mikrofona sahip bir oyuncu kulaklığı aramaktayım. Araştırmalarım aşağıdaki kulaklıkların önce mikrofon sonra diğer özelliklerinin iyi göründüğü yönünde (çok video izledim ve yorum okudum) ancak...
Top Bottom