hayrettin deniz isimli üyenin son içerikleri

1. H

Discord bilgisayarımda Açılmıyor

1 saat önceye kadar discord düzgün bir şekilde çalışrken bi anda ss teki gibi oldu. Açmaya çalıştığımda önce küçük uptade penceresi açılıyor sonra o gidince bu ekranda takılı kalıyor. 10 15 dk beklememe rağmen düzelmedi. 3 kere silip tekrar yükledim yine olmadı. Görev yöneticisindene kapatıp...
  2. H

500-1000 arası müzik/oyuncu kulaklığı

Ben 500-1000 TL arası hem müzik dinlerken memnun kalabileceğim hem oyun performansı iyi olan hemde tasarımı güzel -rgb olup olmaması pek önemli değil- bir kulaklık arıyorum. Önerileriniz varsa yazabilir misiniz ? (Logitech g432 olmasın lütfen)
  3. H

650 TL yi geçmicek kulaklık öneri

ben 650tl yi geçmicek ses kalitesi iyi olan oyun performansı iyi olan bir yarı gamer yarı müzik kulaklığı gibi bir şey bakıyorum. 2 gün önce logitech g432 almıştım fakat kulaklığın müzik kalitesini pek sevemedim bu belki benim uzun süredir kulak içi jbl kullandığımdandır. önerilerinizi...
  4. H

Öneri 200-250tl arası kulaklık önerisi

bana kulak terletmeyen rahat ses kalitesi iyi bide bilindik bir markadan ve 200-250 TL arası kulaklık önerebilir misiniz? (kulaklığı daha çok pcde oyun oynarken bide müzik dinlerken kullancam)
  5. H

250 300 TL arası kulaklık önerisi

Gamepower tTinker v2 ye bakabilirsin rahat bi kulaklık bence. Ancak bu kulaklık uzun süre takınca kulaklarını terletebilir
  6. H

Öneri bluetooth kulaklık önerisi

bana bluetooth ve fiyat aralığıda 700tl den düşük bi kulaklık arıyorum acaba ne önerirdiniz? 1608985030 kulak üstü olmasın lütfen
  7. H

overcooked 2 ekran yeşil ve pembe pixellerle dolu

ben intel hd 3000 4gb ram i5 2410 ile overcooked 2 oynuyorum fakat oyun görseldeki gibi pixel pixel oluyor fpsimde de sıkıntı yok acaba nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz ?
  8. H

Yardım mac book promun touch barının sağ tarafı çalışmıyo yardım

mac book promun üstüne sert bir şey düştü ve şu anda touch barın sağ tarafı çalışmıyo bunu nasıl düzeltebilrim ? yardım edin lütfen (apple götürmek dışında)
  9. H

mac book pronun touch padi bozuldu

mac bookpromun touch padinin sağ tarafı şu an algılmaıyo (çalışmıyo) üstüne sert bir şey düştüğü için nasıl düzelte bilirim yada bunu tek düzeltebilecek teknik servis appleın kendisimi olur acil yardım lütfen
  10. H

CPUCores programı bu bilgisayarda fps yükseltirmi ?

ben steamde gezinirken CPUCores diye bi program buldum programın iddası fpsinizi yükseltçez acaba bu program fps yükseltiyo mu bilen varmı ?(sistemim intel hd 3000 i5 2410 4gb ram)
  11. H

cyberpunk 2077'yi intel hd 3000 li bilgisayarda açarsak o bilgisayar nolur?

öncelikle böyle bişeyin neredeyse imkansız olduğunu biliyorum sadece sizce nolur diye merak ettim fikirleriniz nelerdir (oyun ultra grafiklerde açılacak) (işlemci i5 2410 4gb ram)
  12. H

steamde oyun kayıtlarım neden siliniyor ?

1606667704 ona nasıl bakabilirim ?
  13. H

steamde oyun kayıtlarım neden siliniyor ?

yaklaşık 1 1.5 ay önce stardew valley almıştım ve oynamaya başladım her şey gayet güzel giderken bir gün oyunu açtım ve bir baktım kayıtlarım silinmiş şimdi de aynı olayı littlewood adlı oyunda yaşıyorum bana yardımcı olur musunuz ? kayıtlarımı nasıl geri getirebilirim?
  14. H

bulmaca/basit eğlence oyunu önersi

tek başına oynamalık sistem gereksimi intel hd 3000 bile kaldırabilecek bulmaca basit eğlence oyunu önerir misiniz? ?
  15. H

raft tek başına oynanırmı

steamden raft almak istiyorum fakat oynayacak kişi yok tek başına zevki çıkarmı ?
Top Bottom