Hazar09 isimli üyenin son içerikleri

1. H

Oyunlarda klavye ve ses takılması %100 Cpu kullanımı

temiz kurulum win 11 yükledim sonra herşeyi usulüne göre yaptım ancak yine işlemci kendi kendine yükseliyordu %100 çizgiler çekiyodu oyunlarda falan sonra sinirlenip msi centeri kaldırdım çünkü güç modunu falan otomatik değiştiriyordu kaldırdıktan sonra her şey düzeldi kullanımlar vb bilgisayarın...
  2. H

Windows 10 kullanıyorum sanırım windows 11 kurup tekrar deneyeceğim 1694525918 Diğer sorunum ise bazen bilgisayar açıldığında direkt olarak %100 cpu kullanımıyla başlıyor ve sabit kalıyor windows 10 kullanıyorum...
  3. H

Arkadaşlar sistemim çok kuvvetli her oyun 144 fps sabit ancak oyun oynarken bir anda klavye kontrolü takılıyor kalıyor bi 5-10 saniye boyunca sanki ping girmiş gibi basılı kalıyor sonra düzeliyor bu sırada eğer spotifyda müzik dinliyor isem müzikte kendisini tekrarlıyıp duruyor çözümünü bilen...
  4. H

Yardım Amazon rtx 4070 sipariş sorunu

Valla o konuda haklısın aynısı benimde başıma geldi ben kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum ve sadece ekran kartında yaşadım bu durumu daha önce amazon germanyden kc3000 ssd ve laptop ramı aldım ucuza bir sıkıntı olmamıştı ekran kartı işi karaborsa gibi
  5. H

şimdi tekrardan baktım 25 haziran olarak teslimat tarihi girilmiş ama kargoya verilmemiş sanırım yine 1 hafta sonra iptal edecekler dejavu yaşıyor gibiyim...
  6. H

peki herhangi bir şikayette falan bulunamaz mıyız bunlara çünkü benim önceki iptal edildiğinde 2 hafta bekletildim defalarca kez müşteri hizmetlerine yazdım en sonunda bir kadın özel olarak ilgilendi bana mail üzerinden firmayla konuştuğunu sevkiyata hazırlandığını söyledi ve sonraki gün amazon...
  7. H

Umarım iptal etmezler ya ben 7 haziranda alırken 5 stok gözüküyordu sitede ve 30 dakka falan o stoklar bitmemişti
  8. H

Arkadaşlar merhaba 7 haziran tarihinde amazondan msi gaming x rtx 4070 siparişi verdim satıcısı amazon Germany ama halen kargo bilgileri veya tahmini teslimat ile ilgili bir bildirim yapılmadı sipariş iptal olurmu sizce? Not olarak 18 mayıs tarihinde aynı ürünü sipariş vermiştim bana sorulmadan...
  9. H

🔥İndirim MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 18.987,00TL

Geçen hafta amazondan 15.700 TL ye aldım bu kartı eğer o fiyata olsaydı okey ama 19 18 k için 4070 almak yerine 20.500 e pny 4070 ti almak daha mantıklı Malum rtx 4060 ti 13 k 15 k lardan başladığı için otomatik olarak 4070 fiyatları da fırladı 4070 alacaksan da msi gaming X en iyisi der...
  10. H

Yardım Ram Overclock yardımı

ramların voltajını ve mhzlerini mi değiştirmem gerekiyor olmadı birazda videolar üzerinden bilgi alıyım
  11. H

Yardım Ram Overclock yardımı

Arkadaşlar selam bilgisayarımda Corsair Vengeance RGB pro sl 2x16 ddr4 3600 mhz cl 18 ram kiti var anakart Msi Z790a pro wifi ddr4 ramlar şuan 3600mhz de xmp profilinde çalışıyor ama ben ramları 4000 ve yukarısına çekmek istiyorum stabil olarak nasıl yapabilirim?
  12. H

Ekran kartı ve işlemci tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 1-2 aydır sistem diziyorum kendime işlemci ve ekran kartım için tavsiye istiyorum ANAKART: MSI PRO Z790-A WIFI Intel LGA1700 DDR4 ATX Anakart ( 5700 TL ) SSD: Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD ( 4650 TL ) HDD: Seagate 3.5" 2 TB Barracuda ST2000DM008 (...
Top Bottom