hefezwu isimli üyenin son içerikleri

1. H

sahte "bana anonim mesaj gonder" sitesi

Insatgramda bir ozellik gib bisey var ngl.link ile kisilere anonim mesaj gonderebiliyorsunuz,benim bir kız arkadaşımda storysine anonim mesaj atma linki atmış ama bi kaç çulsuz 15 yaşında ***** saptal taciz içerikli mesajlar atmış.Bende bunları bulmak için bir site arıyorum.Anonim mesaj...
  2. H

PC İçin Ucuz VR Gözlük

Oyun oynayabileceğim bir vr gözlük istiyorum ancak şuana kadar bulabildiğim en ucuz gözlük oculus quest ve fiyatı 6000tl,bildiğiniz daha uygun vr setleri varsa yazarmısınız
  3. H

İndirme hızım çok yavaş

limitsizde, operadan vs dosya indirirkende 200kbps oluyor
  4. H

İndirme hızım çok yavaş

speed test yaptığımda fotoğraftaki gibi sonuçlar alıyorum ancak oyun vs indirmeye çalıştığımda hız 170-500kbps arasında oluyor sağlayıcı turkcell süperonline
  5. H

bilgisayarım bazı oyunlarda %100 ekran kullanımı görüyor

Bazen oyun oynarken görev yoneticisinini üst kısmından biligsayarımın CPU ve GPU kullanımını kontrol ediyorum ve gpu kullanımının %99-100 oldugunu goruyorum,bu bilgisayarıma zarara verirmi?
  6. H

CS:GO ölünce oyundan atma sorunu

işlemci i5 10400f ekran kartı rtx2060 ram corsair veengance 16gb 8x2 ssd Netac M2 512gb ssd
  7. H

CS:GO ölünce oyundan atma sorunu

Csgo oynarken öldüğümde oyun hiçbi hata verrmden pat diye kapanıyor sebebi ne olabilir (sadece csgoda oluyor)
  8. H

450-600tl klavye önerisi

Kesinlikle mekanik olsun istiyorum ve razer klavler gibi kendi yazilimindan isik ayarlari,makro ayari vs yapilsin istiyorum ne alabilirim
  9. H

CS:GO Oyun modu kitli?

çık gir yaptım duzelttim
  10. H

CS:GO Oyun modu kitli?

csgoda bir smurf hesap açtım ve orda oyun oynayacaktım.rekabetci oyun modunun kitli oldugunu biliyordum ve olum macı atmaya basladım.sonra kilite baktıgımda %93de kaldı her ne kadar maç kazansam.kill alsam farklı oyun modları oynasamda artmyıor sebebini bilen varmı 1632727022 halletim
  11. H

Steam oyun hediye edememe hatası

steam "türkiye ülkesinden yapılan alışverişler yalnızca türkiye üzerinden kütüphaneye eklenebilir" diye hata veriyor arkadaşıma oyuna atamıyorum. ikimizde aynı binada yaşıyoruz vpn felan da kapalı hesabımdada fazlasan bakiye var sebebi nedir
  12. H

İndirdiğim uygulamaları açamiyorum

Bilgisayarıma craftrise launcheri yükledim ve çalıştırmaya çalıştım.ancak ekrana yönetici olarak çalıştırma ekranında evet hayır diye seçme yeri gelmiyo indirilenler klasörüne girip açmaya çalıştıgımda dosya yoneticisi donuyo sebebini bilen varmı 1632336632 bilgisayarımda windows dialog diye...
  13. H

Microsoft Store yükle tuşu çalışmıyor

sıfırladım şimdi uygulama hiç açılmıyo 1631611174 lan uglulama bozuldu yardım et
  14. H

xbox uygulamasıda sizin herşeyi hazırlıoruz yazısında kalıyor ve inmiyor
  15. H

Microsoft Storeden forza aldım ancak yükle tuşuna basınca hiçbir tepki vermiyor.yüklemiyor
Top Bottom