Heim.dll isimli üyenin son içerikleri

1. H

Yardım İşlemci sıcaklığı sebebiyle PC kapanıyor.

Asus TUF B550m plus wifi olması lazım
  2. H

Anakartımda tek giriş var ve 1,5 yıl önce takarken müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle takmıştım. Hiçbir problem yoktu şimdiye dek.
  3. H

Garantiden gelince sonucunu paylaşırım. Hepinize vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
  4. H

Sorun soğutucuda gibi duruyor. Garantisi de devam ediyor. Çoğu Corsair’in değişim yaptığını yazmış. Bir de böyle deneyeyim diyorum.
  5. H

Hep bu devirde çalışıyordu pompa. 1710782496 Muhtemelen dediğin gibi tıkanıklık var. Borulardan biri sıcak diğeri soğuk. Başka bir forumda bunun olmaması gerektiğini yazmışlar.
  6. H

Yapmadım. Stok değerleriyle duruyor
  7. H

Eminim. Olabildiğince vidalarını sıktım. 1710781344 Pompa arızasının kesin tespiti car mı ona göre servise göndereyim
  8. H

Termal macun yeniledim. Tavsiyelere bakıp Arctic MX-4 aldım. Sonuç değişmedi. Soğutucumun çalışmadığını düşünmek istemiyorum. Yazılımsal olabilir diye format atayım dedim fakat format sırasında ısınıp kapanacağına eminim.
  9. H

Ryzen 5 5600x işlemcimi stok fanı ile 75-80 dereceleri gördüğü için 1,5 yıl önce Corsair 240mm sıvı soğutmayı tercih ettim. Sıcaklığı max 60 derecelere kadar çekmiştim fakat şu 2 haftadır 100 dereceyi görüp kapanıyor. Termal macun değişikliği sorunumu çözer mi yoksa farklı bir problem olabilir mi?
  10. H

Reset atmadan düzelmiyor

Deneyeceğim tekrar olursa yazarım. Teşekkürler
  11. H

Reset atmadan düzelmiyor

Discord açık
  12. H

Reset atmadan düzelmiyor

Merhaba arkadaşlar. 1,5 yıl önce bilgisayarımdaki ekran kartı ve güç kaynağı dışındaki tüm parçaları değiştirdim. Parçalarım şunlar; İşlemci: Ryzen 5 5600x Ekran Kartı: Msi RX570 4gb Anakart: Asus TUF B550m plus wifi Güç kaynağı:Corsair RM650x Öncelikle sorunum Mayıs ayının başında başladı...
  13. H

İpadde yazı yazarken oluşan problem. Lütfen yardım

İpad Pro 2020 modeline sahibim ve yaklaşık 2,5 yıldır aktif olarak Apple Pencil ile birlikte kullanmaktayım. Bir süredir yazı yazarken kalemi dokundurmadığım yerlerde bile sanki kalemle dokunmuşum gibi çizgiler çıkmaya başladı ve şu sıralar çoğunlukla kalem algılamamaya başladı. Ekran...
  14. H

Bu laptop alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-ntel-core-i5-1135g7-16gb-512gb-156-freedos-tainabilir-bilgisayar-x515ea-bq184307-p-HBCV00002Q7N9S?magaza=Bisistem&url_src=and-product-detail Aslında 18 bine kadar para çıkarabilirim. Çok nadir oyun da oynuyorum.
Top Bottom