heKKin isimli üyenin son içerikleri

1. heKKin

Ninjutso Sora mı Deathadder V3 Pro mu?

ikisi shape olarak çok farklı mouse hocam biri ergo biri simetrik.Tutuş şeklinize elinizin boyutuna göre değerlendirin v3 pro büyük bir mouse
  2. heKKin

Öneri Beyler bu RAM alinir mi indirimde?

alınır hocam expo da destekli.en ucuz 6000mhz cl30 expo ram şuan galiba bu model siyahıyla beraber vatanda sürekli indirime giriyor zaten
  3. heKKin

🔥İndirim Tekli Monitör Kolu 879 TL İkili 1337 TL

745,30TL + 215,11 gösteriyor hocam darkta amazonda 1020tl ikisi de aynı ürün mü?
  4. heKKin

tamamdır teşekkür ederim
  5. heKKin

nasıldır hocam acaba?
  6. heKKin

Yardım Faceit İle Ek Gelir Sağlanabilir Mi?

değil zaten ve geçen aydı o geçti süresi
  7. heKKin

bu arada şu anda verilen hediye gut knife doppler fn nakite çevirmek için bynogame gibi bir sitede satman lazım 4 gün önce 6300e satılmış %10 komisyon kesiyor 5670 ediyor bir de 70k puan veriyor o parayla da bir ajan var o fiyata o da 1300 şuan eline 1200 geçer yani aylık 7k eder bana sorarsan...
  8. heKKin

günde 8 win en iyi ihtimalle 13-14 maçta yapsan günde 10 saat yapar günde 10 saat cs ye harcamaktansa kendini 10 saat başka bir işe adasan 3-4 ayda o işin iyi seviyelerine gelirsin.Yok ben cs oynuyorum akşama kadar diyorsan en azından eline bir miktar para geçer.
  9. heKKin

BlackShark V2 Pro 2023 Deneyimim ve Cloud 3 Wireless'a geçiş önerisi

hiç yaşamadım şuana kadar
  10. heKKin

bu video da gayet iyi karşılaştırıyor. dip ses olmasaydı kulak acıtması için videodaki pedden alıcaktım ama dp ses çok rahatsız ediyordu
  11. heKKin

kablosuz kulaklık ama benim kasa yerde alıcısını kasaya takınca uzak oluyo geçikme için belki sıkıntı olabilir diye alıcının uzatma kablosu var klavyemin hemen yanında duruyor onu kastettim 1711922066 razer kumaş ped olduğu için daha rahattı haklısın ama onda da söyle bir sıkıntı yaşadım kulak...
  12. heKKin

yok bir şey bildikleri falan yok ilk gönderdiğimde de içinden iki tane type c çıkıyo birini göndermedim bir şey demediler yenisini gönderdiler.Vatandan almıştım götürdüm garanti için kadın bana tek tek içinden çıkanları soruyo bu ne diyo dongle dedim o ne işe yarıyor yani diyo.
  13. heKKin

bende senin gibi önce bsv2 pro 2023 kullanıyodum benim cihazda arkada dip ses vardı dip ses kronik sorunmuş internette benden başka da çok yaşayan olmuş garantiye gönderdim yenisini gönderdiler yine aynı sorunu yaşadım neyse biraz kullanıyım dedim 5-6 ay sonra sıktı artık bende c3w aldım.bsv2...
  14. heKKin

Çözüldü✓ R7 7800X3D Hangi Rami almalıyım XPG ?

6000MHZ CL30 olan hocam
  15. heKKin

Andromeda vs Zio hangisi daha iyi

deri uzun vadede soyulmuyor ama çatlıyor benim üstte attığım model gayet iyi ona bakabilirsin
Top Bottom