HelpMeYou isimli üyenin son içerikleri

1. H

Monitörde Display Port ve G-Sync ile ilgili sorun yaşıyorum

Herkese merhaba. Monitörüm Gigabyte G27QC Curved. DP kablosunu kullandığım zaman ekranda oyun oynarken ufak titremeler oluyordu. HDMI ile kullanınca bu sorun tamamen ortadan kalktı ancak Hertz oranım 165'den 144'e düştü. Ben de sorun kablodan kaynaklıdır diye yeni kablo aldım. Ancak onda da aynı...
  2. H

🔥İndirim Valhalla - Dawn of Ragranök DLC 117 TL alınır mı?

Oyunu nasıl 40 liraya aldın
  3. H

Wi-Fi Bağlantım Sürekli Kesiliyor ve İP Adresi Alınamıyor Hatası

Galiba tek çözüm bu gibi. Çok yoruyor.
  4. H

Baya oluyor tam bilmiyorum. Son zamanlarda böyle olmaya başladı. 1661292417 Sürekli açık sonuçta illa ki ısınır.
  5. H

Telefonumda wifi açıkken sürekli kesiliyor. Tekrar bağlanmaya çalışıyor, bağlanırken de ip adresi alınamıyor hatası alıyorum. Modemin dibindeyken bile sinyal gücü tam olarak çekmiyor. Diğer odada wifi güçlendirici var ordayken tam çekiyor ama modemin dibinde çekmiyor. Başka telefonlarda da bu...
  6. H

Öneri RTX 2060 ekran katına hangi işlemci alınır.

R5 3600 ile kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
  7. H

2K Monitör Önerisi..

Gigabyte G27QCA
  8. H

Yardım PC nasıl temizlenir?

Adam ne sormuş siz ne diyorsunuz. Bu ülkede boş konuşmak genetik heralde.
  9. H

🔥İndirim CD Projekt Red 20.yıl İndirimleri Başladı

Kim demiş onu? Diyalog diyorsun, adamlar konuşurken ağızları bile oynamıyor. Hareket ve vuruş dinamikleri rezalet. Max Payne 3 ile aynı dönemde çıkmış bir karşılaştır bakalım animasyonları. RPG ile alakası yok. Uğraşmamışlar. Cyberpunk 2077'de uğraşmadıkları gibi. Döneminde katlanılabilir...
  10. H

Windows 11'i Etkinleştiremiyorum

Yazmıyor maalesef.
  11. H

Windows 11'i Etkinleştiremiyorum

Merhabalar, bana yurtdışından bilgisayar geldi ama etkinleştiremiyorum. Donanım değişikliği diye bir hata veriyor. Windows 11 adında bir zarf var. Zarfta kod yazmıyor içine DVD koymuşlar. Bilgisayarda DVD player yok. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. 1658647506 https://www.hizliresim.com/lira3th...
  12. H

Öneri #EvdeKal Film-Dizi Önerisi

Ben gerilmem derseniz SALGIN konulu diziler: Between Helix 12 Monkeys The Last Ship The Strain iZombie Z Nation The Rain
  13. H

i3 9100 f mi yoksa r5 1600 mü

R5 1600
  14. H

Karantinada okunucak kitaplar

1984 Devlet Platon Olağanüstü Bir Gece Beyaz Zambaklar Ülkesinde
  15. H

1500/2000 TL arasu F/P telefon var mı?

Redmi Note 8 yazmaya gelmiştim herkes onu yazmış geri gidiyorum
Top Bottom