Heren45 isimli üyenin son içerikleri

1. Heren45

Ps Plus satın alamıyorum

Hayır hocam bundan 1 ay önce son kez denedim gene olmadı artık ps plus falan istemiyorum cidden soğudum bu sorundan dolayı kimsede net bir çözüm bilmiyor :/
  2. Heren45

Ps5 slim çokmu ses çıkarıyor?

Hocam eğer şu anda piyasada PS5 Fat kasa kaldıysa Sony Euresia garantisiyle bekletmeden almanızı öneririm çünki artık Ps5 slimi çıkardıkları gibi artık Ps5 fat kasanın üretimini tamamen durduracaklar ve aslında Ps5 Fat kasanın şöyle bir avantajı var bu cihazların cuh modelleri var bu cihazın...
  3. Heren45

Ps Plus satın alamıyorum

Bilen kimse yokmu
  4. Heren45

Ps Plus satın alamıyorum

Merhaba hocalarım Ben bu gün 3 aylık ps plus extra satın alıcaktım ama her almaya çalıştığımda "tanımlanamayan bir hata oluştu birkaç dakika sonra tekrar deneyin" diye bir hata alıp duruyorum. 5 kere denedim ama hiçbir şekilde ps plus alamıyorum. şu anda serverlarda bir sorunmu var yoksa bir...
  5. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Merhabalar hocam videoyu izledim ve ne kadar fazla bilgi kirliliği olduğunu fark ettim. Ps5 sıvı metal gibi aramalar yapınca sonynin videosu karşıma çıkmıyordu bile beni aydınlattığınız için teşekkürler hocam bundan sonra dik kullanırım büyük ihtimal 😊
  6. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Hocam o zaman bu metalin akması için baya hırpalanması ve sarılması gerekiyor ve eğer konsol fazla ısınırsa konsolu yan koymam gerekiyor değilmi
  7. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Hocam zaten ben yata kullanıyordum ama bizim televizyon ünitesi hem küçük hemde estetik durmuyordu bir şey olmaz galba 1704909292 Hocam tekrardan merhabalar 😊 atıyorum sıvı metal aktı garanti kapsamına girer değilmi
  8. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Kutuda ve uzun kullanım klavuzunun köşesinde yazıyo
  9. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Valla hocam baktığımda modellerin hepsi 11 serisiydi galiba düzeltmişlerdir
  10. Heren45

Ps5 Sıvı Metal Sorunu

Merhabalar hocalarım. Ben ps5 almıştım ortalama 3 haftadır kadarda yatay kullandım ve dik konuma getirdim. Ama işlemciyi soğutan sıvı metal akıyor diyorlar. Benim ps5 modelim 1216a sizce sıvı metalin akma şansı varmı? Bence ilerleyen modellerde düzeltmişlerdir diye düşünüyorum. Size danışmak...
  11. Heren45

Ps store iade nasıl yapılır

Hocam birde son sorum olucaktı dualshock güç tasarrufu modundayken cidden çok yavaş şarj oluyo gece 00.30 gibi bıraktım ve 9.30 da kalktığımda sadece şarjın 1 diş arttığını gördüm bunun bi çözümü varmidır
  12. Heren45

Sağ olun hocam
  13. Heren45

Ps5 trigger ps4 oyunlarını destekliyormu?

Hocalarım Merhaba. Ben bu gün ps5 imden f1 23 almıştım ama yanlışlıkla ps4 sürümünü indirdim adaptif trigger ps4 sürümlerini desteklerim
  14. Heren45

Hocam peki ps5 kolu için L1 L2 tuşlarında özel bi fizik motorları var hala onu kullanabilirmiyim Ps4 sürümünde? 1702749029 Yani hocam adaptif triger ps4 sürümde çalışırmı o olsun başka bir şey istemiyorum
  15. Heren45

Hocam peki ps5 de ps4 oyunu oynarsak bir sorun çıkarırmı bize
Top Bottom