Heroblade13 isimli üyenin son içerikleri

1. H

Yardım Anakart Bios Pili Önerisi Verecek?

merhabalar ben yeni bir bios pili alacağım ancak hangileri kaliteli veyahut hangilerini almalıyım bilmiyorum kasayı açıp bios pilinin fotoğrafını çektim; önerdiğiniz bios pili varsa link atarmısınız
  2. H

Ekran Kartı Önerecek Varmı

Merhaba Hocam Şöyle bir şey Buldumda Nasıldır Acaba...
  3. H

GT740 4GB GDDR5 SORUN YARATIRMI 1686320644 Veya Dediğiniz Gibi Gtx 750 Alsam Şuan Kullandıgım 50 Watt Bi Ekran Kartı GTX 750 60WATT istiyorda
  4. H

Merhabalar Çöp Bilgisayarıma Yeni Bir Ekran Kartı Almak İstiyorum Ve Önerinize İhtiyacım Var Lütfen Bilgisayarı Çöpe At Veya Yeni Bilgisayar Al Gibi Önerilerde Bulunmayın Çok Üzülüyorum Sistemim; Anakart : Fujitsu D3041-A1 PCI EXPRESS 1.0 (2.5GT/s) x16 İşlemci : İntel Xeon x5450 3.00 GHZ LGA...
  5. H

Öneri İşlemci Önerisi Verirmisiniz

Merhabalar Anakartım Fotoğraftaki Ve İşlemcimde Fotoğraftaki Acaba Bunlara Uyugn İşlemci Söyleyebilirmisiniz
  6. H

Bilgisayarım İçin Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Merhabalar Acaba Minecraft,CS:GO vs. Dışında Az Bilinen Ama Güzel Olan Online-Online Olmayan Oyun Önerebilirmisiniz Sistemim ; Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT9500 1GB DDR2 128 Bit Ekran Kartı İşlemci : Pentium(r) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93 GHZ İşlemci Ram : 4gb DDR3 1333mhz Ram HDD : 300GB HDD...
  7. H

Yardım İşlemci 2.9ghz ama 1.6ghz e düşüyor

nihai performans ayarını bilgisayarım desteklemiyor yüksek performansta kullanıyorum 1659863215 t teşekkür ettim hocam bende sıkıtnı var zannettim
  8. H

Yardım İşlemci 2.9ghz ama 1.6ghz e düşüyor

Merhabalar İşlemcim İntel Pentium e6500 Şöyle Bi Sorunum Var Cpu-z Programını Açtığımda İşlemci Ghz'in 2.9ghz Sabit Olmadığını 1.6ghz'e düşüp tekrar yükseldiğini değişken olduğunu farkettim bunu nasıl düzeltebilirim
  9. H

Yardım Valorant'ta Sistemim Kaç FPS Alır ?

Merhabalar Sistemimi Güçlendirmeyi Düşünüyorum Ancak Kaç FPS Alırım Merak Ediyorum Sistemim ; Anakart : Fujitsu d3041-a1 Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT 9500 128 bit 1gb ekran kartı işlemci : İntel Quad Q9550 2.8 GHZ 775 Socket Ram : 4GB Kingston 1333Mhz Ram Sistemim Masaüstüdür Kasalıdır
  10. H

Yardım Fiyat Performans Ekran Kartı Önerisi Verebilecek Varmı ?

Merhabalar Acaba Bana 2. Elde Olabilecek Şekilde Ucuz Fiyat Performans Ekran Kartı Önerebilecek Varmıdır ? Donanım; Anakart: Fujitsu d3041-a1 Ekran kartı : Geforce 9500 GT İşlemci : Pentium e6500 -----> Quad q9550 Sipariş Verdim Kargoya Verilecek Ram : 2gb ram ---> 2gb ram daha aldım kargoya...
  11. H

Yardım İşlemci Alırsam Yanma Olasılığı Varmı + Aynı Stock Fanı Takabilirmiyim

Merhabalar Benim Şuanda Pentium e6500 İşlemcim Var Ben Bunu Quad Q9550'YE Yükseltmek İstiyorum Ancak Korktuğum Şey İşlemciyi Çok Isındırıp İşlemcinin Yanmasına Sebep Olabilecek bir şey Varmıdır + Olarak E6500'de Kullandığım Stock Fanı Aynı Şekilde Bunda Kullanırsam Sıkıntı Çıkarmı Çünk, quad...
Top Bottom