hhades isimli üyenin son içerikleri

1. hhades

Sea of Thieves Arkadaşı Arıyorum

Farketmez bende çok iyi değilim oynamak istersen valentino#4156 discord adresim.
  2. hhades

Sea of Thieves Arkadaşı Arıyorum

Merhaba. Kısa bir süre önce Sea of Thieves'a başladım fakat oyun tek kişi pek zevkli değil, oynamayı bilen birileri varsa beraber oynamak isterim.
  3. hhades

Bilgisayarım İnanılmaz Yavaşladı

Merhaba. Son iki günde bilgisayarımda ciddi bir yavaşlama söz konusu, açılmakta bile zorlanıyor sebebini bir türlü öğrenemedim. Virüs taramasıda yaptım ama herhangi bir şey bulamadım yardımcı olacak var mı ? Ekran Kartı: rtx2060 İşlemci: İntel 10400F Discord'dan yardımcı olacak varsa eğer...
  4. hhades

Oyuncu Arkadaş Arıyorum

olur
  5. hhades

Oyuncu Arkadaş Arıyorum

evet oynuyorum valentino #4156 1652978113 valentino #4156
  6. hhades

Oyuncu Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar bir çok oyun oynuyorum ama çoğunda yalnızım ve kendime beraber oyunlar oynayabileceğim samimi ve olgun arkadaş arıyorum, yaşım 18 bu arada.
  7. hhades

Yardım Valorant TR'ye hesap aktarma

benim oyundaki vp satın alım kısmında para birimi euro ve çok pahalı o yüzden bir siteden almak istiyorum ama sadece tr hesaplarında geçerli diyor ve alırsam kod çalışır mı anlayamadım gitti
  8. hhades

Yardım Valorant TR'ye hesap aktarma

Valorant hesabım EUW sunucusuna bağlı ama aynı zamanda TR'de oynayabiliyorum, bir siteden vp alacağım ama sadece TR sunucularında geçerli diyor alırsam kullanabilirmiyim yoksa hesabı TR'ye aktarmam gerekir mi ?
  9. hhades

Öneri 50 TL altı oyun önerileri

Ondan daha önce almıştım.
  10. hhades

Öneri 50 TL altı oyun önerileri

50 TL'ye veya daha ucuz bir fiyata güzel oyun arıyorum.
  11. hhades

Öneri 60 TL Strateji RYO oyun önerisi

Arkadaşlar oyun alacağım fakat kararsızım, aradığım tür strateji türünde oyunlar bu konuda önerilerinizi bekliyorum.
  12. hhades

Oyunda ani droplar oluşuyor

Hayır Hepsinde. 1630266619 https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-asus-strix-rtx2060-a6g-evo-ex-h410m-v3-crucial-480gb-crucial-16gb.html sistem bu her oyunda oluyor.
  13. hhades

Oyunda ani droplar oluşuyor

Arkadaşlar 1 sene önce yeni pc aldım son zamanlarda oyunda ani droplar oluşuyor ve belli bi süre oyun gelmiyor nedeni ne olabilir ?
  14. hhades

Öneri 300 TL işlemci soğutucu önerileri

Arkadaşlar yeni bir CPU soğutucu almayı düşünüyorum, bütçe maksimum 300. Buna göre bir şeyler önerebilir misiniz?
  15. hhades

Öneri Ortalama işlemci sıcaklığı ne kadar olmalı ? (Oyun Esnasında)

İşlemci sıcaklığı ortalama ne kadar olmalıdır ?
Top Bottom