hid_ibrahim isimli üyenin son içerikleri

1. H

iphone 14 pro vs iphone 15

yardımcı olabildiysem ne mutlu hocam. iphone 15 kullanıyorum istediğinizi sorabilirsiniz.
  2. H

Max 8k bisiklet onerisi

nerede yaşıyosunuz? bu fiyat bandında ikinci el almak mantıklı olur 1711804187 istanbul olarak yorumladım pp'den 1711804559 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-fuji-tahoe-full-deore-set-1092321948/detay havalı maşa bu fiyatta çok buunmuyor
  3. H

iPhone 13 alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-4aylik-iphone-14-128-gb-1164060650/detay mesela bir pazarlık söz konusu mu bilmiyorum ama güzel bir ekran koruyu ile bir kılıfı 500'er TL'den alabileceğinizi düşünürsek, bu ilan aklınızı çelebilir. sonuçta bir...
  4. H

iPhone 13 alınır mı?

kaç paraya alacaksın? sıfır mı alıyosun? Her türlü alınır ikinci el de sıfır da olsa. sıfır alıyosan tanıdık birinden az kullanılmış ikinci el 14 arayabilirsin belki.
  5. H

jbl 510 tb alınır mı

akakçede alarm kurma var onun dışında gün içinde birkaç kez akakçeden fiyatına bakabilirsiniz
  6. H

ikinci el bu bisiklet alınır mı?

bu fiyata kadrosu daha güvenilir bir markadan gelen bir bisiklet bakmalısınız. jantlar trek. kadro kron
  7. H

jbl 510 tb alınır mı

genelde ilk baştaki sayı aynı olunca birçok özelliği aynı oluyor. ikisi de type-c şarj oluyor. 1711288744 hangisi indirime girerse alın satıcı puanına dikkat edin
  8. H

jbl 510 tb alınır mı

kullanıyorum type c şarj olan model basslar tizler sesler şarj süresi her şeyden memnunum. boyunda duruşu falan da iyi kulak kaplayan olmadığı için
  9. H

Samsung s24 plus vs iphone 15 plus

akıcılık fark edecektir. apple arayüz akıcılığı konusunda rakipsiz
  10. H

Samsung s24 plus vs iphone 15 plus

emin ol telefonun 60 hertz veya 120 hertz olması hayatını değiştirmiyor. 15 plus alınabilir. pil süresine hayran kalırsınız.
  11. H

IOS Android için kaliteli kulaklık önerisi

samsung buds fe iyi diyolar. konunuz gerçekten anlaşılabilir değil. ben bluetooth kulaklık istediğinizi varsaydım.
  12. H

Android Xiaomi 14 Aldım... Pişman eder mi?

s24 bakabilirsin normal boyutta ekranı var sayılır 1710331609 ios'a alışamaman söz konusu değil öyle bir endişen olmasın
  13. H

Android Xiaomi 14 Aldım... Pişman eder mi?

15 alın biraz çıkıp 5 yıl değil ömürlük kullanın :) ( mübalağ yaptım ) android cihaz isterseniz ve uzun ömürlü olsun derseniz bu konuda samsungları öneriyorum. android olmasına gerek yok diyorsanız 15'e geçebilirsiniz 1710330451 bu fiyat bandında alacağınız cihaz illaki uzun ömürlü olacaktır...
  14. H

Yardım Bir gencin ilk arabası ne olmalı?

hocam bir tavsiye daha vereyim sana sakın otomatik alma. evet konforludur, doğrudur ama eski nesil bu otomatik işini yapamadı. gerçekten vites beyinlerinin IQ'su 40 falan. bu hem vitese hem motora zarar veriyor, bakımı masrafı desen onlar da peşini bırakmaz. illa otomatik alcam ben dersen japon...
Top Bottom