Hidayet Tuna isimli üyenin son içerikleri

1. H

Bilgisayar açılırken yüksek miktarda ses geliyor

evet fanlardan gelen ses var yanı sıra bir ses daha ekleniyor tam aldığım günden beridir 3 ay boyunca 0:06 ya kadarki ses geliyor gayet normal ancakbaşka bir sorun olduğunu düşünüyorum
  2. H

0:06 yakadar normal daha sonrasında zaten anormallik başlıyor 1610089321 yeni aldım zaten sorunda orda tozlansa ne kadar tozlnabilir 2-3 ay
  3. H

Videonun sadece devamınıda izlermisiniz gerçekten normal değil
  4. H

Fanlar demişsiniz ancak bugune kadar herhangi bir sorun yoktu son 2 gündür var
  5. H

Şimdi tam detaylarlıyla anlatıyorum lütfen okumadan cevaplamayın. Bilgisayarımı 2-3 saat kapalı tuttup açtıktan sonra çok fazla miktarda bir ses geliyor ve nereden geldiğini anlamadım Belki harddiscktendir diye vidalarını sıkıladım harddiskin ama işe yaramadı. Bilgisayarı açtıktan sonra ses...
  6. H

Mta oynayanlar var mı?

Rol biliyorsan girelim ?
  7. H

Ses simgesine tıklanmıyor

Yeniden başlatamam aktif render işim var başka bir çözüm önerebilirmisiniz ?
  8. H

Ses simgesine tıklanmıyor

Burdaki hoparlör simgesine ne sağ nede sol tıklanıyor lütfen yardım edermisiniz
  9. H

Ekran mor Ama windowstanda olabilir

1607780420 Windows etkinleştirili olmadığı için erişemiyorum
  10. H

Biosta yada Winsows açılırken o filtremsi renk yok monitörle ilgili olduğunu sanmıyorum.
  11. H

açık değil.
  12. H

Arkaplanım mor o normal evet ama o morluk şu anda tüm ekranda filtre var gibi
  13. H

Başlıktada belirttiğim gibi ekran mor şu anda yani mosmor değil ama hafif bir morluk var ss alıp telefondan baktım ss normal renklerde her türlü denemeyi yaptım ama gerhangi bir sonuç çıkmadı Sizde ss normal görünecektir yüksek ihtimalle ama bende mor bir filtre varmış gibi görünüyor monitorle...
  14. H

Cyberpunk 2077 çevirideki rezillik

Yanlışıkla çeviride hata yapılmış olabilir BOŞ duyar kasmışsın.
  15. H

Checking media presence media present start pxe ipv6 yaziyor

kendi kendine çözüldü şuanda birdaha olursa yazarım
Top Bottom