hikayebitticoktan isimli üyenin son içerikleri

1. H

E-SİM hakkı bir kere mi?

Merhaba, 15PRO MAX satınaldım Y.D bugun bir telefoncu abim neden bu şekilde aldın E-SİM 1 kereliğine mahsus kullanabiliyorsun her sene yenilenmiyor dedi bu gerçekten doğru mu almadan önce araştırmıştım her sene 4'AY fiziki +4 AY e-sim olarak biliyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. H

E-SİM hakkı bir kere mi?

Merhaba, 15PRO MAX satınaldım Y.D bugun bir telefoncu abim neden bu şekilde aldın E-SİM 1 kereliğine mahsus kullanabiliyorsun her sene yenilenmiyor dedi bu gerçekten doğru mu almadan önce araştırmıştım her sene 4'AY fiziki +4 AY e-sim olarak biliyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  3. H

iPhone 15 Pro Max Y.D vS Yurt içi hangisini almak mantıklı?

3'AY taksit seçenekleri var, maks kredi ve 3,99faiz oranıyla.
  4. H

şuan hangi mağazalarda mevcut ben göremiyorum ama kredi puanım yüksek onu biliyorum.
  5. H

Krediyi yurtdışı telefon için değil, TR cihaz için tercih edilir mi
  6. H

gerçekten 4-6'Ay'a düşme durumu varmıdır? aldık ve 4-6'Ay'a düştü bir tane daha iphone 14-15 pro max alsak biri bitince diğerini calıştırarak kullansak bir sıkıntı olur mu?
  7. H

Merhaba, İphone11 64GB kullanıyorum 4'seneye girmiş bulunmaktayım, pil yüzdesi %73'kadar geriledi ve değiştirmek istiyorum artık. Kafamda yurt dışı 15 pro max almak var 41bin TL, kapalı kutu sıfır fiyati var benim 11'i 13'Bin TL sayıyorlar arada ki fark 28BİN TL, nakit vermiş olacağım, 8AY...
Top Bottom