Hissizyunus isimli üyenin son içerikleri

1. H

Arkadaşlar 2. El bu sistemi aldım nasıl uyumlu mu?

İyi de kardeşim ben sadece kasa almadm diyorum bana ekran klavye mouse masa komple set lazımdı parasında değilim ben bide ödeme kolaylığı var onu da hesaba katın taksitle aldım sayılr kredi kartına 1633012208 Ya kardeşim dedim sana para dert değil.
  2. H

Ekran kartı anakart ve işlemci uyumlu mu onu söyeyin
  3. H

Şuan fazla yük bindirmeyeceğim sadece mt2 tarzı oyun ve yayın yaparm en fazla buna istinaden yazın
  4. H

Sadece kasayı almadm o fiyata
  5. H

AMD Ryzen 5 3600 3.60 ghz 6 çekirdek 12 thread Asus Rtx 3060 Phoenix Anakart gigabyte b450m s2h 3600 mhz ram m2 destekli. Ram patriot steel viper 3200 mhz ddr4 8gb. Ssd patriot 120 gb ssd
  6. H

google kredim var nerede kullanayım?

Arkadaşlar google playda kredim 450 lira var bunu peşine çevirebilir miyim veya alışveriş yapabilir miyim?
  7. H

Kredi çekip pc alsam mı?

her şey dahil olması lazım.
  8. H

Kredi çekip pc alsam mı?

Aslında benim bir Laptopum var ama yeterli mi sanmam. Lenovo ideapad 500 bilir misiniz bilemem ama ben genelde valorant + mt2 oynamaktayım pvp falan yani
  9. H

Kredi çekip pc alsam mı?

Pandemi iznim mart 17 de bitiyor ve İnşallah çalışmaya giderim İzmir'e. Bu arada 2. el varsa izmirde onada konabiliriz :D
  10. H

Kredi çekip pc alsam mı?

Selamlar beyler ben pandemi iznindeyim ve bana oyun bilgisayarı lazım masaüstü toplamam gerekmekte. Bunun ne kadar saçma olduğunu bilemem ama kredi çekip bilgisayar almam gerektiğini düşündüm amma ve lakin bu bilgisayarı alırken bana taksit olanağı sunanları da gözardı etmem. Önerileriniz nedir...
  11. H

5.k 6k peşinim var gerisi taksit olacak şekilde oyun pcsi

Peki ethernet kullanmam gerekicek. Var mı önerinix haxır sistem pc kasa mönitör dahil
  12. H

5.k 6k peşinim var gerisi taksit olacak şekilde oyun pcsi

Yayında yapılcak video da düxenlenecek ve de anakart wifili olsun mu yoksa ethernetten mi alsam? Yada oyun laptopu kâfi gelir mi? Yorumlarınızı bekliyorum
  13. H

6.000 peşin gerisi taksitle oyun canavarı almam lazım

Mt2 valorant cod warzone PUBG tarzı
  14. H

6.000 peşin gerisi taksitle oyun canavarı almam lazım

Amaç oyun artı yayın video edit vs.
Top Bottom