Hodja isimli üyenin son içerikleri

1. Hodja

Windows 11, İnternet yok, güvenli

Dün gece steamden normal indirme yaparken bir anda internet gitti ve bir türlü gelmedi. Yazan tek şey internet yok, güvenli. DNS değiştirmeyi, otomatik almayı, ağ ayarlarını sıfırlamayı, cmd de komutlara yapılan bir çok çözümü denedim ama nafile. İşin saçma kısmı aynı ağa telefonum rahat...
  2. Hodja

Bilgisayar SSD yi görmüyor

Uzun süredir kullandığım Samsung 860 Evo SSD mi bişgisayar görmemeye başladı hatta şöyle diyim, bilgisayar açıldığında 1 - 2 dakika gözüküyor sonra direkt gidiyor. Daha önce aynı sorunu yaşamış olan var mı? Sata kablosuyla ilgili bi sorun olabilir mi yoksa SSD mi sıkıntılı? Bilgisi olan var mıdır?
  3. Hodja

850x400 mousepad önerisi

Masamı kaplayacak bir mousepad arıyorum. Başlıktada belirttiğim gibi boyutlar 850x400. Bütçe olarak alt tarafı bi mousepad için 1000tl veremem ama aşırı dandikte olmasın. Neleri önerirsiniz?
  4. Hodja

Redmi Note 10S ve 10 Pro

Poco X3 GT de hafıza kartı desteği olmamadı nedeniyle eledim direkt malesef. Samsung ise çok karışık bir konu benim için hiç emin olamıyorum ama değerlendireceğim.
  5. Hodja

Redmi Note 10S ve 10 Pro

Bu ekonomide daha da pahalanmaz mı? Bu saatten sonra 3500 e almak çok zor çünkü. Biraz da uzun ömürlü olması lazım o yüzden Snapdragon işlemcili 10 Pro aklıma takıldı. 10S in Mediatek işlemcisi iyi fakat Snapdragon kadar uzun ömürlü olmaz diye çok yorum gördüm ama bilemiyorum tabi.
  6. Hodja

Redmi Note 10S ve 10 Pro

Yeni telefon almaya karar verdim ve aklımda bulunan 2 model var. Redmi Note 10S ve 10 Pro. 10S 4000₺, 10 Pro ise 6000₺. Aradaki fiyat farkı değer mi? Veya aynı fiyat bandında önerebileceğiniz telefon var mı?
  7. Hodja

Razer'ın Ürün Kalitesi Ne Kadar İyidir?

Geçenlerde yeni bir mouse almaya karar verdim, ilk tercihim logitech g pro wireless'tı fakat ürünü ucuza ararken razer viper ultimate gözüme çarptı. Biraz araştırdım razer hem 50 lira daha ucuz hem de özellik olarak g pro wireless'tan daha iyi duruyor fakat problemim şu daha önce hiç razer...
  8. Hodja

Mouse Önerisi (Asus TUF, Aorus, HP)

7-8 yıldır kullandığım logitech g402 nin ekstra bütün tuşları bozulduğu için yeni bir mouse almaya karar verdim fakat bir kaç model arasında kaldım: Aorus M3, Asus TUF M3 ve HP Omen 600 bunların arasında hangisi daha iyi bir seçim olur? Sizin önerebileceğiniz yine 200 - 300₺ fiyat aralığında ya...
  9. Hodja

İki klavye arasında kaldım

En iyisini aramıyorum zaten profesyonel oyuncu falan değilim sonuçta bu seçtiğim iki klavyenin aradıklarıma yeterli olacağını düşündüm fakat hangisini alırsam benim için daha verimli olur ona karar veremedim sadece.
  10. Hodja

Bu klavyeyi de gördüm ama bu direk cherry mx blue olduğu için geçtim, çoğunlukla fps oynadığım için red ve optik switch bakıyorum ayrıca blue çok sesli olduğu için yanaşmıyorum biraz. Bilek desteği de hayati bir şey değil ama olması iyi bir şey tabi.
  11. Hodja

Bilek desteği benim için bir artı zaten olsa daha iyi olur yani. Tasarım olarakta yazdığım gibi CK350 daha çok hoşuma gitti ama burda fikir almak istediğim şey kullanım rahatlığı, ve ömür çünkü klavyeye bu kadar para verirsem bi 8 sene daha kullanırım :D
  12. Hodja

Neredeyse 8 yıldır kullandığım Logitech G103 klavyemi değiştirme kararı aldım. Uzun araştırmalar sonucu 2 klavye arasında kaldım, biri Cooler Master CK350 öbürü ise Bloody B870R. Hangisini önerirsiniz? Çok arada kalmamın sebebi CK350 hem daha iyi gözüküyor hem de red switch kullanıyor ama B870R...
Top Bottom