Hokkabaz isimli üyenin son içerikleri

1. Hokkabaz

Son gelen güncellemeden sonra valo rant çok kasıyor

Valoran son gelen güncellemeden Sonra kasmaya başladı neredeyse ana ekranda 400 fps alırken 300 düştü ve oyun içinde takılmalar çok oluyor ve neredeyse tüm driverleri güncelledim ekran kartım rx 5600m işlemci radion 4700 neden olabilir (diz üstü biligisiyar )
  2. Hokkabaz

Laptop arşivinde olmayan laptop

MSI Alpha 17 A4dek-025xtr markalı laptop un rx 5600m ekran kartının kaç watt değere sahip olduğunu biliyormusunuz laptop arşivinde yokta bulamadım
  3. Hokkabaz

Acer Nitro 5 i7 12700h Rtx 3060 25.999tlye alınır mı ?

12700h ın Turbo Boost 4.7 idealmı yoksa banamı yavaş geliyor
  4. Hokkabaz

Bilgisayarim kapanip acilmiyor

fazla ısınıyor olabilir montaj çok yoruyordur işlemcini bi sıcaklıklarını kontrol et soğutmanda sıkıntı olabilir yada işlemcin kaldırmıyor olabilir
  5. Hokkabaz

o deyilde bayadır leptop fiyatlarına bakmıyordum baya uçmuş ya
  6. Hokkabaz

ekran yenileme hızı kaç belirtilmemiş bide 3.5 GHz Turbo Boost işlemci bana göre yavaş geldi ama pek bilmiyorum işlemcinin değerlerini
  7. Hokkabaz

accciiillll korku filim önerisi

millet bana aciil korku filmi önerir misiniz kızla izlemeye ama pek bilindik olmayan varsa beğendiğiniz
  8. Hokkabaz

Samsung Galaxy buds sol kulaklık çalışmıyor

Samsung galaxy buds sol kulaklığım çalışmıyor tamir ettiriliyor mu? Ettiriliyorsa güvenli bir site veya tamirci önerebilirmisiniz
  9. Hokkabaz

Çözüldü✓ Fandan cızırtılı birses geliyor

Msı alpha 17 laptopu ilk açtığım zaman fandan sürtme sesi geliyor sonra az çalıştığında ses kayboluyor laptopun 1 yıl daha garantisi var sıkıntı arz eder mi ? Garantiye göndersem mi ?
  10. Hokkabaz

karşı tarafa özel numara olarak gözüküyor

kimi arasam aradığım kişde benim numara özel numara olarak çıkıyor . İnternetten baktım *253# yapın diyor yaptım yine olmadı türkcell i aradım onlarda aynısını dedi hattımı çıkartıp yeniden taktım yine olmadı.Başka çözüm yolunu bilen varmı
  11. Hokkabaz

MSI ALPHA 17 nedir düşünceleriniz?

Evet
  12. Hokkabaz

Ben 12 bin TL ye almıştım şuan piyasada bulunmuyor galiba birde alırken lenovo vardı oda 12.500 ve sadece rtx 2060 vardı msı aldım ayrı kalite alimunyum kasa felan iyi
  13. Hokkabaz

Msı alpha 17 güvenlik bandı

Msı alpha 17 modelinde bir laptopum var ama msılarda hepsinde olan altında güvenlik hadı nedeniyle içini temizleyemiyorum eğer güvenlik bandını yırtarak garanti dışı kalırmış araştırdım ama çözüm bulamadım sizin görüşleriniz nedir
  14. Hokkabaz

Hiç ısınmıyor bende var çokta rahat akıcı oyun oynatıyor
  15. Hokkabaz

game booster m626 titan rgb mouse

arkadaşlar bu mausun uygulaması varmı rgb ayarı vs mesela https://www.hepsiburada.com/gamebooster
Top Bottom