Hortyes isimli üyenin son içerikleri

1. H

Bilgisayarda birileri konusuyor !!!

Tarama yapıyorum
  2. H

Format atacağım
  3. H

Sanırım beni izliyorlar 1678817595 Yardımcı olurmusun
  4. H

Yok tıklamadım
  5. H

Ya onu yaparım ama sorun neden oldu hiç bir program acmadım sadece bdo ya girdim durduk yere neden oldu 1678817342 onu da yaptım kapalı
  6. H

Arkada hiç bir program acık değil ama birileri konusuyor discord sesi geliyor discorda hiç bir odada değilim kapatıyorum ona ragmen tanımadığım birileri oyun oynuyor konusuyor.
  7. H

Bilgisayar açılmıyor

Onuda denedim anakartı değiştirmeyi düşünüyorum
  8. H

Bilgisayar açılmıyor

Deniyorum oda çözüm olmuyor
  9. H

Pc acılmama sorunu YARDIM

Arkadaslar 2. defa forum acıyorum maalesef kimse yardımcı olmadı sorun şu ki dün sorunsuz kapattığım bilgisayarım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyordu biraz kurcaladım denedim denedim sonunca açıldı daha sonra kapattım actım sorun yoktu şimdi yine açmayı denedim...
  10. H

Bilgisayar açılmıyor

Dun sorunsuz kapattım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyor Ryzen 3600 msi 2070 corsair 2x8gb ram 650w power
  11. H

Ekran kartından ses gelmesi

Demin kasayı açtım sol fana hafif baskı uygulayınca sürtünme sesi geliyor sağ fanda aynı şekilde yapınca sorun yok ama solda sorun var bu fanın içinden gelen bir durum dışarıda sürtmüyor içinden sürtme var ne yapabilirim bide kasayı yan yatırmak sorun teşkil eder mi?
  12. H

Kabloları kontrol ettim de ekran kartının içindeki kablo değme ihtimali var mı o sabit gözüküyordu
  13. H

Merhaba MSİ 2070 ekran kartım var çift fanlı Fan yüksek devire cıktıgı zaman fandan sürtünme sesi benzeri bir ses geliyor bir kaç defa temizledim dışardan içini açmadan ama sorunu çözemedim kasayı yan yatırınca ses kesiliyor ses gelmiyor ama düz konumda olunsa ses geliyor ne yapmalıyım öneriniz...
  14. H

Sistem, Rampage KB-R63 klavyeyi görmüyor

++ bendede aynı sorun var bende takıyorum 10 15 saniye sonra görmeyi kesiyor
  15. H

Klavye usb okumayı kesmesi

Merhaba klavyem durduk yere usb okumasını kesiyor ısıkları normalde renkli giderken rengi sabit duruyor ve tuşlar basmıyor usb cıkarıp takıyorum sorun bi 10 15 sn düzeliyor sonra yine aynı şekilde devam ediyor. sistemden bakınca usb görmeyi kesiyor var olan klavye gözükmüyor sorun nedir başka...
Top Bottom