Hudzell isimli üyenin son içerikleri

1. Hudzell

10 sene önceki ben. (SSli)

Bu konuda fikir almanız veya tartışmamız gereken kısım ne tam olarak hocam?
  2. Hudzell

Abdullah Reyis Çekiliş ne zaman kanka

Eğer yaşça büyük olup da bu üslupta başka insanlara karşı konuşabiliyorsan durumun daha da vahim zaten.
  3. Hudzell

Kendi hayatımı kurmak için yıllarımı verecek miyim?

Hocam bazıları daha iyi sadece. Ben zaten TR yi savunmak için demedim. Mesela Dora'nın Vegas videosuna bakarsanız Amerika tarzı yerlerde de hayat pahalı artık.
  4. Hudzell

Konu artık siyasetten öte. Dünya genel olarak borç içinde dünyada dolaşan paraların %95 i zaten borç diye nitelendiriliyor. Devletler öyle ya da böyle toplu enflasyon yaşıyorlar tabii bizim farkımız bunları misliyle hissetmek. Bunu da sağlayanların umarım yatacak yeri olmaz.
  5. Hudzell

Evet bu kadar zor hocam. Söylenecek çok şey var ama nafile.
  6. Hudzell

Abdullah Reyis Çekiliş ne zaman kanka

Türkçe desen yok saygı desen yok bir de düşünüp konu açmış. :D 1712751373 Böylesi insanlara aşırı uyuz oluyorum.
  7. Hudzell

Hayalimdeki Bilgisayarı Topladım

Estağfurullah hocam ne kusuru. Özelden yazmaya yeltenmek istemedim çok burnunu sokuyor havası verir diye valla. :D
  8. Hudzell

Hayalimdeki Bilgisayarı Topladım

Hocam hayırlı olsun bebek gibi olmuş, bir sorum olacak malum tr şartlarında çok pahalı bir sistem dizmişsiniz ne iş yaptığınızı merak ettim de. Eğer özel değilse tabii, merakla bekliyorum cevabınızı. :D
  9. Hudzell

Van'da sizce yaşanır mı?

Yaşanmaz. Siyasi görüş önemli değil diyemezsin çünkü oranın yerlileri senin etnik kökenin ve konuştuğun dili fazla önemseyecektir. Tabiri caizse Türkiye'nin popiş deliği bile denebilir bana göre. Asıl soru neden Van mesela ? Başka yer mi kalmadı ?
  10. Hudzell

Hepsiburada Paylaş kazan (Influecer)🤑

Böylesilerden anca Abdullah abim kazanır .d
  11. Hudzell

ING halka arz lotlarım yansımadı ?

Ayyynen öyle biri benim diğeriyle annemin babamın hesabı. :D
  12. Hudzell

Çoklu hesap kullanıyorum ya ziraat akbank ing 3 ü var bende biliyorum. :D Teşekkür ederim yine de eksik olma dostum cansın. <3
  13. Hudzell

He anladım da zaten onu ben çektim. Ben hisse hesabımda gözükmüyor diye demiştim yansımadı diye.
  14. Hudzell

Nasıl yani 85 lotun iadesini mi alacağım ? Neden ki ?
  15. Hudzell

Hocam zaten perşembe günü başlayacak ondan biraz panik etmiştim. Teşekkürler.
Top Bottom