Hüf. isimli üyenin son içerikleri

1. Hüf.

İnceleme Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms

Emeğine sağlık dostum. Gayet faydalı. Tecrüben arttıkça ekleme yaparsın diye umuyorum.
  2. Hüf.

Itopyadan hazir sistem aldim

Hayırlı olsun.
  3. Hüf.

Mavi ekran hatası (atikmpag.sys)

Bu sorunu ben de yaşıyorum. Hatta tam şu an bu mesajı yazarken ekran karardı geldi. Bir sürü şey denedim düzeltemedim. Yarın sistemi teknik servise gönderiyorum. Ama sen driver silerek falan düzeltebilirsin belki. Denemende fayda var. 1590519464 Şurada yazanları yabancı forumlarda arayıp...
  4. Hüf.

Kötü anılarınız...

Ajan mısın sen? Dış mihraklarsın kesin bilgi çalıyon bizden!!!
  5. Hüf.

100tl Kulakiçi Kulaklık

Rock - Zirkon
  6. Hüf.

Öneri Türk Telekom mu? Superonline mı?

Oturduğun bölgenin superonline ve ttnet şikayetlerine göz gezdirebilirsin. Biraz daha bilgi faydana olur.
  7. Hüf.

256 GB m.2 ssd yeterlimi?

Başlığa m2 yazmışsın dostum. M2 alıp 256 gb alacağına 480 lik bir SATA ssd alman daha doğru olur. Render işleriyle uğraşmayacaksan M2'ye fazla para vermene gerek yok.
  8. Hüf.

256 GB m.2 ssd yeterlimi?

Windows?
  9. Hüf.

AMD ekran kartı vs nvida ekran kartı

Doğru. Neden doğru olmasın ki?
  10. Hüf.

beyler benim bir bilgisayarım varda kaç TL ye satabilirim?

1000 civarlarına öp başına koy dostum.
  11. Hüf.

Yeni sistem gelmiyor kesin bilgi

Varan 2.
  12. Hüf.

Öneri Türk Telekom mu? Superonline mı?

Dostum bak şimdi. Bu yaşadığın yere bağlı bir soru. Ben yılın 11 ayı Mersinde yaşıyorum. Mersinin en güzel şeyi Superonline altyapısı ve hizmeti. Ama ailemin yanına Orduya geldiğimde superonline vasatın da altında. Genel kanı olarak çoğunluk superonline der ancak, kullanan komşularına sorman çok...
  13. Hüf.

Tars A1670 Sizce nasıl

Stokta olsa güzel sistemmiş.
  14. Hüf.

İnstagram oyun satıcıları

Fazlasıyla kâfi bir cevap olduğunu düşünüyorum.
  15. Hüf.

Gamepower Monitörler

Ben de SamsungShop'tan aldım 1299 TL'ye. Yanında da Bannerlord verdiler. Cumartesi sipariş vermeme rağmen pazartesi elime ulaştı ve bu beni çok memnun etti. Bu Samsung'u telefon dışında çok seviyorum. :)
Top Bottom