HURYcane isimli üyenin son içerikleri

1. H

Razer Basilisk V3 vs Asus Rog Gladius 3

Merhaba başlıkta gördüğünüz üzere bu iki mouse arasında kaldım sizce hangisi?
  2. H

Razer Basilisk V3 vs Steelseries Rival 600

Maalesef öyle bir şansım yok çevrede bu ürünleri satan mağazalar yok.
  3. H

Razer Basilisk V3 vs Steelseries Rival 600

Merhaba başlıkta gördüğünüz üzere bu iki mouse arasında kaldım sizce hangisi? Ayrıca yine bu fiyatlarda başka önereceğiniz mouse var mı?
  4. H

Laptop Soğutucusu Önerisi

Monster laptop'um var soğutucu arıyorum. Zalman ns2000, Rampage Showy ve Monster pusat soğutucuları arasında kaldım ne önerirsiniz veya başka bildiğiniz soğutucu var mı?
  5. H

Monster Pusat Gamepad Alınır mı?

Merhabalar ben f1 forza gibi yarış oyunları için gamepad arıyorum. Monster gamepadin tetik tuşlarının ve joysticklerinin ölü noktası nasıl alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim
  6. H

Bilgisayar Çok Fazla Ram Kullanıyor

Monster Abra A5 v15.2 laptop'a sahibim 8gb ramim var hiçbir uygulama açık değilken %50 ram kullanıyor. Arka planda çalışan uygulamalara baktım toplasan 1.5 gb etmez fakat hala görev yöneticisinde %50 ram gözüküyor daha yeni format attım hala aynı, yardımcı olursanız sevinirim.
  7. H

Windows'tan format atarken %32'de kalıyor

Usb den attım formatı, yine de teşekkürler.
  8. H

Komutu çalıştırdım sorun buldu ve çözdü fakat başka bir sorundu muhtemelen, sonuç yine aynı.
  9. H

Başka yol yok mu usb den kuramam windows key' im yok 1657483214 Teşekkürler denerim
  10. H

Merhabalar öncelikle windows'tan format atıyorum usb 'den falan değil. Seçenekleri seçtikten sonra sıfırlanıyor ekranında %32'de kalıyor ve değişiklikler geri alınıyor dedikten sonra formatı iptal ediyor yardımcı olursanız sevinirim seçtiğim seçimler : Her şeyi kaldır>Yerel Yeniden yükleme>Tüm...
  11. H

Call Od Duty Modern Warfare Oynanış Sırası

Teşekkürler
  12. H

Call Od Duty Modern Warfare Oynanış Sırası

Call Of Duty modern warfare serisine başlamak istiyorum oynanış sırasını bir türlü bulamadım yardım eder misiniz ?
  13. H

Rampage Exhero Yan Aydınlatma Renk Nasıl Değiştirilir ?

Merhabalar Rampage Exhero klavyemin yandaki dekor aydınlatmalarındaki rengi nasıl değiştirebilirim ? Mod değişikliğini yapabiliyroum fakat rengini değiştiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim :) (ledlerin rgb olduğuna eminim)
  14. H

Rocket League de Chat'e Yazamıyorum

Dediğinizi yaptım ve olmadı
  15. H

Rocket League de Chat'e Yazamıyorum

Tamamdır teşekkürler deneyeceğim.
Top Bottom