huseyin isimli üyenin son içerikleri

1. H

Mevcutta ssdim var ama m2ssd almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Ssdeki dosyaları kaybolmadan kullanabilcek miyim ssdyi ( D depo olarak )
  2. H

Arkadaşlar bütçe 500 600 lira dediğim gibi m2ssd yi işletim sistemi kurcam ssd de olduğu kalsın içindekiler onuda depo olarak kullanabilir miyim
  3. H

Başlıkta dediğim Mevcutta ssdim var ama m2ssd almak istiyorum windows'u m2ye kurucam ssdeki bilgilerin silinmeden kalıp depo olarak kullanabilmem mümkün müdür ? cevaplayan arkadaşlarım için şimdiden teşekkürler 1631371859 dip not anakartım b450m 2sh ( uyumlu mu )
  4. H

"minorupdate2" adlı dosya virüs mü?

Reis Kaspersky indirdim taradım virüslü buldu sildi sonra cpu yediği için 2 3 saat sonra kaldırdım Kaspersky 'yi gene geldi indirmeye devam ediyor bu lanet şey kanser olcam ya
  5. H

7mb indirme yapıyor sürekli oyunda deli gibi ping fırlıyo ikide bir zamansız açılıyo bide Güncellemeler kapalı
  6. H

En üsste nşnşorupdate2 diye bişey indiriyor dosya konumunu açıyorum bunlar çıkıyor karşıma Virüs mü bu ne lütfen yardım eder misiniz
  7. H

Koltuk alacağımda MSI MAG CH120 X iyi midir ?

arkadaşlar şuan çok satanlarda bu var baya iyi geldi bana fiyatıda gerçekten indirim de
  8. H

Koltuk alacağımda MSI MAG CH120 X iyi midir ?

Koltuk alacağımda MSI MAG CH120 X iyi midir ? https://www.incehesap.com/msi-mag-ch120-x-gaming-koltuk-fiyati-46555/ fiyatı 2.300 e düşmüş normal fiyatı ne kadar bilmiyorum ama uygun mu fiyatı birde bu fiyat aralığında daha F/P bir şey önerir misiniz daha iyisi varmı alabileceğim son bir sorum da...
  9. H

Ramlerin mhz'lerinde sorun var mı kontrol eder misiniz lütfen

Arkadaşlar ramlar corsair 3000mhz 2x8gb olmak üzere anakarttaan dolayı max 2666mhz de O.C yapabildim ama CPU-Z deki değerli böyle garip geldi bana bilgili arkadaşlar yardımcı olbilir mi sorun görünüyor mu
  10. H

Windows10 pro 20h2'den , windows10 pro sürüm 2004 geçmek istiyorum yardım eder misiniz

YOK KARDEŞİM DÜZELMEDİ win10 pro , sürüm 2004 isosunu bulabilecek varmı ?
  11. H

Windows10 pro 20h2'den , windows10 pro sürüm 2004 geçmek istiyorum yardım eder misiniz

Nasıl yapacağım söyler misiniz bilmiyorum :(
  12. H

Windows10 pro 20h2'den , windows10 pro sürüm 2004 geçmek istiyorum yardım eder misiniz , direk 2004 isosunu bulup format atmam mı gerekiyor yoksa bir kurulumla geçebiliyor muyum teşekkürler ( eğer ise ile geçebiliyorsam isosunun linkini bulamadım yardım eder misiniz )
  13. H

İntel işlemciye OC yapabilir miyim yardım pls

Merhaba arkadaşlar anakartım msi h410m vh pro işlemci i5 10400f (2.90 görünüyor şuanda ) ramlar 2x8 gb 3000mhz ( anakarttan dolayı max 2666'da kullanabiliyorum ) Ramları daha fazla arttıramıyorum sanırım yaptıgım araştırmalara göre , peki ya işlemciyi oc yapabilir miyim bilen bi arkadaş...
  14. H

Windows 8.1 Pro ( Ethernet driver sorunu ) İnternet yok Lütfen yardım edin.

Dostum attığın linktekini berkenin dediği yöntemlerle açtım ve x64 hatası almaya devam ettim açılmadı yani konunun içinde bulabilirsin dediğim hatayı 1609765318 Lütfen yardım edin 1609765785 @Mehmet Yılmaz , @Abdullah Hacıgül yardım 1609798363 @crazyreign adamın dibi yardım eder misin
Top Bottom