huseyinoylumlu isimli üyenin son içerikleri

1. huseyinoylumlu

Yardım Evde Topraklama Yok Alacağım Sistemde Sıkıntı Olur Mu?

reis topraklama şarttır ya en iyisi ilk topraklama işini çöz 30dk sürmez ustanın yapması sonra gerekirse bütçeden kıs bir düşük modeli al
  2. huseyinoylumlu

Bilgisayar yükseltme

5.5 6 ikinci elde alabilirim sorun teşkil etmiyor
  3. huseyinoylumlu

Bilgisayar yükseltme

önerin varmı
  4. huseyinoylumlu

Bilgisayar yükseltme

Merhabalar arkadaşlar sistemle birden fazla iş yaptığım için artık yetmiyor işlemci ve ramde bir darboğaz yaşıyorum bilgisayarın özellikleri ; anakart :b460m pro işlemci : i5 10400 ram :16gb ram 3200mhz ram (yalnız işlemci 2666 desteklediği için 2666 şeklinde kullanıyorum :) ekran kartı...
  5. huseyinoylumlu

Göz yormayan monitör önerisi

teşekkür ederim önceliğimiz göz bakalım nasıl etkisi olucak 1709894020 https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249q1r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u11885 valla bunu aldım fiyatıda uygunken umarım pişman olmayız :)
  6. huseyinoylumlu

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249q1r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u11885 bunu aldım inşallah pişman olmam :)
  7. huseyinoylumlu

hocam benq bütçeyi aştı biraz 7500lerden başlıyor bunlar 4000 4500 falan asus ve msı arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim
  8. huseyinoylumlu

benq mobiuz attıklarımdan daha iyi gibi duruyor düşünceniz nedir
  9. huseyinoylumlu

1 saattir araştırıyorum ips flicker free low blue light özellikleri şartmış temel olarak göz yormaması için va renk doğruluğu az daha çok yorar diyorlar bilmiyorum
  10. huseyinoylumlu

Merhaba dostlar uzun süre kullanımda göz yormayacak monitör arıyorum kullanmış olduğum monitör AOC 24G2U çok fazla göz yoruyor gözde batma ve yanmada oluyor Şu monitörleri buldum sizce hangisini almalıyım veya önerdiğiniz bunların haricinde monitör varsa atarsanız çok sevinirim...
  11. huseyinoylumlu

b460m pro anakart işlemci önerisi

Merhabalar i5 10400 işlemci ile b460m pro anakart kullanıyorum bu işlemciyi yükseltmek istiyorum hangi işlemciyi önerirsiniz
  12. huseyinoylumlu

Leptop anakart yanması

maalesef yaşadığım yerde tamirini yapabilen yok anca format atıyorlar :D
  13. huseyinoylumlu

Leptop anakart yanması

merhabalar lebtopu açmaya çalışınca fan sesi gelip geri kapanıyor hiçbir şekilde görüntü gelmiyor seri seri kapanıp açılıyor. sıvı teması olmuş söküp baktığımda ise ana kart üzerinde işaretlemiş olduğum yerde sıkıntı gördüm sadece nasıl hallederiz birkaç tane bilgisayarcıya götürmeme rağmen...
  14. huseyinoylumlu

mouse imlecinin yanında i harfi

Arkadaşlar bu i harfi niye çıkıyor neyden kaynaklı acaba bulamadımda :D
  15. huseyinoylumlu

Leptop Önerisinde bulunur musun ?

Arkadaşlar max bütçe 30k, o yüzden bu leptobu almayı düşünüyorum ürün nasıl ? Başka leptop tavsiyesi olan varmı veya bunun yerine bunu al dediğiniz...
Top Bottom