Hylex isimli üyenin son içerikleri

1. H

Android Redmi Note 11 crDroid V10 nasıl kurulur?

TWRP Telefonumda yok. Bu işlerde acemi olduğundan Pixel Experience'ın sitesinde ne yazıyorsa aynen onu yaptım. Ordaki rehberde Pixel Recovery kullanarak devam etmişti.
  2. H

Android Redmi Note 11 crDroid V10 nasıl kurulur?

Daha öncesinde Pixel Recovery ile PixelExperience kurmuştum. Yani TWRP veya OrangeFox deneyimim yok. crDroid için OrangeFox kullanmam lazım. Çünkü TWRP Android 13 destekliyorken OrangeFox Android 14 destekliyor. Bu konu hakkında internette hiçbir şey bulamadım. O yüzden buradan yardım almak...
  3. H

💚💚 [VERİLDİ] XBOX TÜRKİYE'DEN HEDİYE GAME PASS PC ÜYELİĞİ 💚💚

Kodu nasıl alabilirim ve hangi video? Bende bu yılbaşı hediyesinden faydalanmak istiyorum.
  4. H

Hawk v1 v2 v6 hangisi

Hocam versiyonlarının arasındaki tek fark, renk mi yoksa tasarım ve parça kalitesi gibi farklılıkları var mıdır?
  5. H

Sistem Uyumluluk ve Pc Darboğaz olma ihtimali

Benim kişisel görüşüm güç kaynağınızın Ryzen 5 5600 ve RTX 3060 için yeteceği yönünde ama garanti olması ve ileriye dönük olması için 650˜ watt bir PSU almanızı öneriyorum.
  6. H

Sistem Uyumluluk ve Pc Darboğaz olma ihtimali

Sistem yapılandırmanızda herhangi bir darboğaz olmadığını görüyorum. Ekran kartınız ve işlemciniz arasında yüzde 0.7 oranında bir uyumsuzluk var, bu da çok düşük bir değer ve performansınızı etkilemeyecektir.
  7. H

Valorant Mobile PC sürümü ile aynı hesabı mı kullanacak?

Valorant'ta aldığım skinler, levelim, rankım ve diğere envanter öğelerim Valorant Mobile'a senkronize olacak mı? Valorant'ta yeri geldiği zaman bir skin için aylar bekliyoruz ve bazıları binlerce TL yatırıyor aynı şeyde Valorant Mobil'e yapmamız gerekir mi? Sevdiğim skinleri almak için aylar...
  8. H

I5 13400F, 6000MHz bir RAM ile çalışır mı?

Merhaba ben i5 13400F ile bir DDR5 sistem kuracağım ve anakartım 6000MHz destekliyor ama işlemcinin sayfasında yazana göre "up to DDR5 4800 MT/s up to DDR4 3200 MT/s" maksimum 4800MT/s destekliyormuş ama ben burada MHz desteğine bakıyorum ve internette sadece MT/s değerinden gösteriliyor. Acaba...
  9. H

Asus ATX kasa önerisi

Asus, ATX, fanlı, mesh bir kasa önerisi yapabilir misiniz?
  10. H

20.000-25.000 TL arası RTX 3060'lı sistem önerisi

Doğrusu nedir hocam?
  11. H

Amd çok popüler değil ve ben AMD işlemcilerle bir sorun yaşarsam internetden çözüm yolu bulamam diye düşünüyorum.
  12. H

Hocam benzer bilgisayarlar İtopya veya Vatan'da var mı?
  13. H

Bütçe 20-25 bin TL. Mümkünse ekran kartı, anakartı ASUS olan. Dual channel 2x8 olan. Intel 12. nesil ya da 13. nesil işlemcisi olan. Gerekirse ekran kartı RTX 3050 Ti veya 3060 Ti olan bir sistem önerebilir misiniz?
  14. H

Max. 900 TL bilek destekli klavye önerisi

Sesi az çıkan mekanik klavyelerde mevcut.
Top Bottom