hyperflow isimli üyenin son içerikleri

1. hyperflow

Rehber RDR2 FSR3 frame generation mod kurulumu

Sağolun hocam. Açıkcası ben fsr2 ile fsr3 arasında görüntü farkı pek göremedim. Sadece fsr3 yagmur yagdıgında biraz garip duruyor gibi geldi. Onun dışında grafik farklılıgı göremedim. Tabi mod daha beta ilerisi için ne olur bilemem.
  2. hyperflow

Youtube üzerinden bir çok amd kullanıcısının çalıştırdığını gördüm. Denemekden zarar gelmez :D
  3. hyperflow

Doğru diyorsun. rehberi kısa kesmek için o kısımlara girmedim. Ama bir sonraki sefer dikkate alacağım. 1705102931 Ekranın 144hz veya daha yüksekse biraz da olsun düşürerek dener misin. Örnek 70 80hz
  4. hyperflow

O modun genel sorunu. tahminimce 1 veya 2 güncelleme sonrası düzeltilir. Herhalde titreme oranları kişiden kişiye değişiyor. Bende titreme çok rahatsız edecek seviyede değil o yüzden pek sorun etmiyorum. 1705102656
  5. hyperflow

Konuda belirtecektim unutmuşum :D
  6. hyperflow

Msi afterburner veya rivaturner açıksa o hata genelde olabılıyor
  7. hyperflow

Teşekkür ederim hocam. <3
  8. hyperflow

Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemtion 2 için, FSR3 frame generetion modu çıkış yaptı. Ve rehber yapayım dedim. Öncelikle linki aşağıya bırakıyorum. https://drive.google.com/drive/folders/1WGakqp9SYyJxQlHHAkIpZrhOdnaDiVH6 Verdiğim linkteki FSR2FSR3RDR2.ZIP ve FSR2FSR3common...
  9. hyperflow

RDR2 fsr 3 modu geldi

Şu mod Gtx serisine gelse ne güzel olur ya
  10. hyperflow

Yardım 2. monitörü takınca ekran kartı clock hızı artıyor

Merhaba öncelikle AOC 24G2AE 144Hz ana monitör bir tanede 2 ekran olarak Samsung kare ekranım var. Sorunum 2 ekranı takınca GPU clock boşda 971MHz Memory clock 4006'e kadar yükseliyor. 2 ekranı söktüğümde ise. Boşda GPU clock 139 Memory clock 405 kadar düşüyor. Yani 2 ekran benim için önemli ve...
  11. hyperflow

Yardım Ekran kartı boşta 974MHz kullanıyor

Merhaba öncelikle GTX 1060 6 GB Gaming X model bir ekran kartım var. Format'dan önce ekran kartım boşda bile 974MHz'de çalışıyordu bunun sebebiyle format attım. Fakat ekran kartı hala kendini 974 961 MHz aralıklıgında boşta çalışıyor. Üstelik hiçbir şey açık değilken. İnternet'de bunun üzerine...
  12. hyperflow

Steam Kullanıcıları Hangi Ekran Kartını Kullanıyor? - Aralık 2023 Anket Sonuçları

Kimse 1060'dan bahsetmemiş. 2024 yılında bıle bu kadar kullanıcısı olan bır kart. Hala 1080p'de iyi çalışyor.
  13. hyperflow

FSR 2 to FSR 3 modunu nasıl RDR 2 de yapabilirim?

Sanmıyorum normal oyunda fsr dlss gibi teknolojiler bile yok 1704411785 Sanırım şuan GTX ve Rx kartlarda çalışmıyor. Minimum RTX 2000 serisi herhalde.
  14. hyperflow

RDR2 fsr 3 modu geldi

Büyük ihtimal GTX ve Rx kartlarda şuan çalışmıyor. Bende yüklü fakat çoğu kişi çalışmıyor dediğinden dolayı hiç denemedim.
Top Bottom