HyperNowa isimli üyenin son içerikleri

1. HyperNowa

Xigmatek Whiz Ryzen 5600X'le iyi bir performans verir mi?

Xigmatek Whiz ile sence tahminen kaç derecede sabitlenir sıcaklık?
  2. HyperNowa

Bende yeteceğini düşünüyorum amd nin en çok ısınan kötü şöhretli işlemcisi FX 8350 ile kullanıyorum oyunlarda tam yükte 60 dereceyi kolay kolay geçmiyor. 5600X ile de aynı şekilde 60 dereceyi geçmez umarım en kötü ihtimalle 70 dereceyi geçmezse yeterli olduğunun kanıtı olur. 5600X'e o yüzden...
  3. HyperNowa

AM4 destekliyor ama oyunlarda olsun aida da olsun tam yük altında kaldırır mı ondan tam olarak emin olamıyorum.
  4. HyperNowa

Bende öyle düşünüyorum. Bende şu an kullandığım FX 8350 var 60 dereceyi geçmiyor oyunlarda tam yük altında umarım 5600X de de çok yüksek sıcaklıklara ulaşmaz inşallah
  5. HyperNowa

Elimde Xigmatek whiz Ryzen 5600X'e takarsam eğer iyi bir soğutma sağlayabilir miyim acaba?
  6. HyperNowa

ASUS ROG STRIX B450-F Gaming II ve ASUS TUF Gaming B550-Plus anakart RAM uyumu ?

Bu parçalardan herhangi birini seçersem eğer anakart RAM uyumu var mı emin olamadım bilen varsa yazabilirse memnun olurum.
  7. HyperNowa

Öneri Watch Dogs Legion almaya değer mi

74 TL ye indirime girdi epic games de indiirm bugün sona eriyor. Ubisoft'da indirim devam eder mi? bilmiyorum.
  8. HyperNowa

Watch Dogs Legion Türkçe yama var mı?

Sitede yazığına göre format atınca falan yeniden abonelik yeniliyorsunuz yazıyor. Resimdeki 4. ve 5. maddedeki yazılanları belirtmiştim. Format attıktan sonra bile ben yamalara erişmek istiyorum. Genelde birçok kişi aldığı oyunları birkaç kez oynamak ister bende birçok kez oynuyorum ve format...
  9. HyperNowa

Yok anonymous çeviriden bahsediyordum aylık 18 TL ye yama kiralıyorlar.
  10. HyperNowa

Ücretli yapabilirler ama biri aylık 18 TL istiyor güncelleme format olursa tekrar üyeliğini yenileceksin vs. biri 25 TL istiyor gibi gibi 10 TL olsa en fazla kimsenin bir şey diyeceğini sanmıyorum.
  11. HyperNowa

İngilizceyi bir şekilde öğrenmek şart oldu yoksa yüksek fiyatlardan satılan tr yamalar yüzünden (herkesin alabileceği ücret isteseler anlarım) hadi yama geç çıksa anlaşılır böyle giderse oyunları anlayıp oynayamayacağız.
  12. HyperNowa

Zaten siteye girip watch dogs 1 yamasına watch dogs legion yaması makine çevirimi dediğimde bir süre sonra silinmişti güven vermiyor zaten ama arkadaş kullanmış galiba linki paylaştığına göre. Muhtemel ekran kartı madenciği yapan site olabilir.
  13. HyperNowa

o sitye virüslü site diyorlar yama kurup denediniz mi? 1623927789 o sitye virüslü site diyorlar yama kurup denediniz mi?
  14. HyperNowa

Watch Dogs Legion İndirim

3 4 günlük ücretsiz iken oynadım oynanışı güzel ama açık dünyası yeterince doldurulmamış gibi geldi e3 de dlc olarak 1. oyundaki aiden karakteri gelecekmiş ana hikaye ile oynayabilirmiyiz bilemiyorum
  15. HyperNowa

Watch Dogs Legion İndirim

Watch Dogs Legion indirim uplayde standart sürümü FORWARDkoduyla 74 TL almaya değer mi sizce uplay bir ara ücretsiz oynatmıştı
Top Bottom