hyperofficial23 isimli üyenin son içerikleri

1. hyperofficial23

Sizce hangi kulaklığı almalıyım?

merhabalar yakın zamanda kullandığım kulaklık bozuldu yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum aklımda 1more un airfree modeli vardı amazondan hopi indirimi ile birlikte piyasanın 100tl altından alabiliyorum fakat amazon bir kere daha prime day yapacağını açıkladı eğer geçen seferki prime day gibi...
  2. hyperofficial23

Csgo bu skin ne kadardır?

pazarda siparişi 950-960 arası FT.
  3. hyperofficial23

https://steamcommunity.com/profiles/76561198283926477/inventory/ 1 saattir spam gibi takas teklifleri ve mesajlar geliyor daha önce böyle birşeyle karşılaşmadım. 1621524728 belli bir limit yok çoğunlukla klasik teklifin nedir, en iyi teklifi verebilirim, ne kadar istiyorsun tarzı mesajlar.
  4. hyperofficial23

merhabalar cs envanterimi temizlerken elime 950 TL bakiye geçti bende ak-47 case hardened aldım bugün steamanalystte ve cs money de bir araştırma yaptım ve aldığım skinin nadir olduğunu öğrendim ve profilime bana sat ben almaya talibim gibi yabancılardan yorumlar ve mesajlar geldi. bu konularda...
  5. hyperofficial23

Apk Yüklemesi Başarısız Olsada Telefonda Yer Kaplıyor

Xiaomi Redmi S2 telefonuma ne zaman bir apk yüklesem yükleme başarısız olsa veya yüklemeyi iptal etsem sanki yüklemişim gibi telefonda yer kaplıyor dün akşam telefonu sıfırladım ve eski uygulamalarımı geri yükledim ve 20 gb yer vardı telefonda yine birkaç apk başarısız oldu veya iptal ettim...
  6. hyperofficial23

Yardım Hangi İnternet Sağlayacısını Kullanmalıyım?

Merhabalar Elazığda yaşıyorum normalde evimiz Tuncelinin bir ilçesinde ve okullar açılacağı için elazığda dedemlerde kalıyorum mobil internetim canlı derslere yetmediği için dedemlere internet bağlatacağız normalde bizim evde türk telekom var adsl 16mb ama dedemlerin evi türk telekom...
  7. hyperofficial23

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

%95 çok istiyorum ilk sayfadan tüm indirimlere yardım ediyorum yardım ederseniz çok minnettar olurum. Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi...
  8. hyperofficial23

Yardım Xiaomi airdots sağ kulaklıktan ses gelmiyor

1 yıldır kullandığım xiaomi airdotsu 1 saat önce kullandığımda birden sağ kulaklıktan ses kesildi iki kulaklıkta birbirine bağlı ama sağdakinden ses gelmiyor ama kutuya koyunca veya sıfırlayımca ışığı yanıyor telefonada bağlanıyor ama ses yok kulaklıkları sıfırladım telefonu yeniden başlattım...
  9. hyperofficial23

400TL'ye Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Önerisi

Merhabalar şuanda xiaomi airdots kullanıyorum kulaklıktan memnunum ama hem şarj süresi biraz kısa ve bazen rahatsız edici olduğundan kulak üstü bluetooth bir kulaklık almak istiyorum başlıkta da belirttiğim gibi 400tl bütçem var.
  10. hyperofficial23

Monitör önerir misiniz?

Bana monitör lazım yakın zamanda rtx 2080ti lı sistem toplayacağım ama bir türlü monitöre karar veremedim bana şöyle hem witcher 3,Ac,Gta gibi güzel grafikli oyunlar oynayabileceğim hemde Csgo,PUBG,R6s gibi rekabetçi oyunları oynayabileceğim bir monitör lazım hazır 2080ti almışken monitörede...
  11. hyperofficial23

Amazon standart teslimat ile priority teslimat arasında ne fark var?

Kargo gümrükten geçtiğinde hangi kargo firması ile dağıtılıyor bulunduğum yere her kargo firması gelmiyor.
  12. hyperofficial23

ben standart kargonun takibi yok diye biliyorum bir sorun çıkmaz değil mi?
  13. hyperofficial23

Amazondan alışveriş yapmak istiyorum ama iki teslimat şekli var standart ve priority bunlar arasındaki fiyat farkı sadece birkaç gün erken gelmesi içinmi var?
  14. hyperofficial23

Ultrawide monitörlerle rekabetçi oyunlar oynanırmı ?

Baya bir süredir gerçekten merak ediyorum bu konuyu çoğu insanlar böyle 3 lü 2 li monitörlü setuplar yapıyor ama galiba daha çok fonksiyonel kullanıyorlar ama oyun için ultrawide monitörler var hatta samsung'un yeni çıkardığı Odyssey G9 https://www.samsung.com/tr/monitors/odyssey-g9/ 1 ms...
Top Bottom