Hypnos isimli üyenin son içerikleri

1. Hypnos

Ekran kartı ısınma sorunsalı

Vatana götürücem :DD 1597873831 Aga tebrik ederim
  2. Hypnos

Kasam zaten Mesh kasa fakat kasanın üstüne 3 tane fan takmayı düşünüyorum 1597873751 O yüzden bilen birine yaptıracağım zaten
  3. Hypnos

E peki ben bu sorunu nasıl çözeceğim ? Ekran kartımı yakmadan oyun oynamak istiyorum herkes gibi 1597873580 Termal macun değişimine gerek yok mu peki ?
  4. Hypnos

Arkadaşlar merhaba , RX580 ekran kartına sahibim ve 2. yılımızı tamamladık arkadaşla. Fakat şöyle bir sorunum var ki ekran kartım artık çok ısınıyor. Örneğin bir video izliyorum adam aynı oyunu aynı ayarlarla 70 derecede oynarken ben 87 dereceleri görüyorum. Vatan Bilgisayar'dan almıştım...
  5. Hypnos

Ekran kartı termal macunu

Selam arkadaşlar , bildiğiniz gibi yaz aylarında olduğumuz için havalar artık baya sıcak.Hava sıcaklığının etkisiyle bilgisayar parçaları da normalden fazla ısınıyor. Benim sorum ise şu : RX580 ekran kartına sahibim. Güçlü bir ekran kartı olmasının yanı sıra çok da ısınan bir ekran kartı. Fakat...
  6. Hypnos

5600 xt nin fanları dönmüyor

Fanlar belli bir sıcaklıpa kadar dönmez ama MSI Afterburner uygulamasından fanlarını ayarlayabilirsin. Fakat önermem çünkü ekran kartı yapısına uygun şekilde en uygun ayarlarda çalıştırıyor fanları.
  7. Hypnos

2020 yılında 1080Tİ

Demek istediğim şu daha önce kullanılmış bir 1080ti bile sıfır RX5700xt'yi geçiyor. Kullanılmış ile kullanılmamış arasındaki fark ise şu : Ekran kartını kullandıkça doğal olarak performansı azalır buna rağmen 1080ti hala geçiyor
  8. Hypnos

Bu Sisteme Eklemek - Çıkarmak İstedikleriniz Nelerdir?

Corsair CX750M 80+ 750W öneririm
  9. Hypnos

2020 yılında 1080Tİ

Kullanılmış 1080ti'lar bile RX5700xt'yi performans ve verdiği fps değerleri açısından geçiyor hocam
  10. Hypnos

Bu Sisteme Eklemek - Çıkarmak İstedikleriniz Nelerdir?

Hocam alacağınız anakartta 2 ram slotu var 4 ram takamazsınız. Ayrıca PSU seçiminde daha kaliteli markalara yönelmenizi tavsiye ederim.
  11. Hypnos

Kasada boş kalan kablolar

Siz kuruyorsanız bilemiyorum hocam
  12. Hypnos

2.el Ryzen 5 2600 alınır mı ?

Bildiğim kadarıyla arasındaki performans farkı çok çok az. Ben olsam almazdım çünkü işlemcinin nasıl kullanıldığı çok önemli elinizdeki işlemci (yine sizin kullanım sürenize bağlı) 2600'den daha iyi performans sağlayabilir iyice araştırmak lazım o yüzden. Ben yine de 2.el parça önermem.
  13. Hypnos

Oyunlarda aşırı ses bozulmaları

Anladım hocam güle güle kullan yeni parçalarını
  14. Hypnos

Kasada boş kalan kablolar

Kasayı siz kurmadınız diye tahmin ediyorum eğer dediğim gibiyse hiç bir yere takılnamalı eğer sistem düzgün çalışıyor ise
  15. Hypnos

PC'den Gelen Ses

Sıcaklıklar normal ise anormal bir şey yoktur hocam fan sıcaklık artışına göre hızını arttırıyordur bu yüzden doğal olarak ses de artıyordur.
Top Bottom