ı l DETROİT l ı isimli üyenin son içerikleri

1. I

ATV balata değişimi sonrasında kasılma

Arkadaşlar, ATV şanzımanında sorun vardı. Ustaya verdik, bilye dağılmış, onu değiştirdi. Bir de balataları değiştirdi, neredeyse tamamen bitikti balatalar. ATV önceden boşa aldığımda sanki birisi tutuyormuş gibi yavaşlıyordu, akmıyordu, yani yolda her neyse. Şimdi ATV tamirden çıktı, çok zor...
  2. I

Versace blue jeans benzeri replikası

Arkadaşlar, bu kokuyu almak istiyorum. Bargello, MD, David Walker gibi yerlerde kokunun replikası oluyor. Modelini bilen var mı? Ayrıca, Zara da çok iyi parfümler yapıyormuş. Çok kaliteli parfümlerin çok iyi replikalarını yapıyormuş. Çalışanlara sorsam, pek bileceklerini sanmıyorum. Siz...
  3. I

1.70 biri super sport sürebilirmi?

İlk başta racıng motor ile başlamayacağım sadece bana olup olmayacağını sormuştum ama konu buralara geldi :D resimde de boyuma olmuş mu olmamış mı diye sormuştum
  4. I

CRF 450 R (95cm sele yüksekliği) hariç neredeyse her motoru kullanırsın herhalde 1708766028 Haklısın birazda bizim ülke ile ilgili bir sorun yollar olsun sürücüler olsun
  5. I

Asılnda izlememiştim ama şimdi izledim oda benim gibi düşünüyor naked ile başlamanın iyi olacağını zaten biliyordum düşük cc ile hevesimi atmak istemiyorum sadece daha önce düşük cc 125 - 200 cc motor kullandım, 13 yaşından beri 600cc ATV kullanıyorum (18 yaşındayım) pek bi alakası yok motor ile...
  6. I

Tabii ki ilk motorumu 1000lik almayacağım ama gözünde baya büyütüyorsun bence :D
  7. I

Böyle gözüküyormuş 1708718200 Yok bende canıma susamadım zaten ama nedense 700cc üzeri duyunca öleceksin diyenlerden pek hazzetmiyorum
  8. I

Sağol gri tercihim
  9. I

Anladım teşekkürler 1708715848 Birde son bir şey sormak istiyorum bu moto vlog videoları izliyorum genelde hep A2 ehliyet ile kullanıyorlar 1000cc lik motorları normalde A ehliyet istiyor bildiğinz gibi sizce A2 ile kullansam sorun olurmu polisler çok üstüne düşmüyorlar sanki.
  10. I

MT-09 çok hoşuma gidiyor o olsa çok iyi olur hiç bilginiz varmı? 1708715151 Anladım sağolun içime su serptiniz bende kullanamam, üstünde küçücük çok sırıtırım diye korkmuştum.
  11. I

naked kullanabilrmiyim peki
  12. I

Arkadaşlar boyum 1.70 Super sport (zx10r) motorları kullanabilirmiyim sizce cycle ergo diye bir siteden baktım biraz ama tam kafama yatmadı
  13. I

Ekran kartım valorantta 99 kullanıyor

Ekran kartı?
  14. I

20k Sistem tavsiyesi

Oyun testlerinde kafa kafaya idiyorlar i5 12 ile ryzen 5 5600 hem intel daha serin çalışmazmı?
  15. I

Matrix 5a vs gizem kusku brush

Gizem kusku olanın işlemciyi i5 12400f yap kasayıda bitfenix yap bence rampage psu suna pek güvenmem ben şahsen fakat şart değil yinede sen bilirsin. Matrıx 5a da kasa-psu iyi fakat ram ve ssd nin markalarını bilmiyorum TwinMos markasını hiç duymadım fakat az bi araştırdım fena değil gibi ekran...
Top Bottom