iamkadlera isimli üyenin son içerikleri

1. iamkadlera

Monster Aryond A32 V1.1 32" 165hz 1ms 5.699 TL

Geçen sene 1080p 240hz olan modelinden aldım. Üründe kronik olarak ölü piksel sorunu var. İlk başta değişim yaptırmıştım yeni gelende de 2 hafta sonra aynı sorun olmuştu. Alacak olan varsa göz önünde bulundursun 1674032825 + dipnot; ürünü kullanmaya devam ediyorum. Ölü pikselde artma yok...
  2. iamkadlera

HAWK FAB V4-V5 İNDİRİM 2799 TL

Amazondan çektik bi tane inş memnun kalırız. dipnot: Cuma indirimleri falan filan diye 30klık 2 tane kart patlattık :D
  3. iamkadlera

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

Valla kanka ben çok anlamıyorum bu işlerden. En kötü yılsonu indirimlerinden sıvı soğutma veya kule tipi soğutma çözeceğiz. Ama bu fiyata 3060lı sistem bence big ho :D
  4. iamkadlera

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

Bu sistem (https://www.itopya.com/omega-plusintel-core-i3-12100fgigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12gb16gb-ddr4500gb-ssdgaming-b_h20311) + bu (https://www.itopya.com/viewsonic-238-vx2418-p-mhd-165hz-1ms-hdmi-dp-va-fhd-adaptive-sync-gaming-monitor_u14001) monitörden çektim kuzenime. Ekstra...
  5. iamkadlera

15K Bütçeli Sistem Önerisi(Monitörlü)

24'' 75Hz yeterli olacaktır.
  6. iamkadlera

15K Bütçeli Sistem Önerisi(Monitörlü)

Arkadaşlar merhabalar. Kuzenim için hikayeli(GOW,DayzGone,Spider-Man) oyunları yüksek grafiklerde 60-90 FPS arasında oynayabileceği bir sistem kurmak ve güzel bir monitörle süslemek istiyoruz. Şuanda piyasadan uzak kaldığım için sizlere sormak istedim. Hazır sistem veya toplama önerileriniz var...
  7. iamkadlera

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming H1 Wireless Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 889TL

İndirim bitti, alanlara hayırlı olsun :D
  8. iamkadlera

Forza Horizon 5 ne zaman indirime girer?

Game pass ile oyna bence kanka
  9. iamkadlera

Razer hiç kullanmadım kanka. Ben HyperX Cloud 2 yi servise yollayacağım için alıyorum bunu.
  10. iamkadlera

Kanka ben aldım şahsen, fiyatı geri ödemeyle beraber baya düşüyor. Kullanıcı yorumları ve incelemeleri baya olumlu yönde
  11. iamkadlera

O aklıma gelmedi valla, onu katınca bedavaya geliyor :)
  12. iamkadlera

Yeni AMD Kartlarda Wattman Hatası Oluyor Mu?

RX580 de çok yaşadım RX6600XT de yaşamadım çok şükür
  13. iamkadlera

Çok fazla incelemesini bulamadım, ama alıp videosunu çekenler F/P olarak iyi olduğunu söylüyorlar malzeme kalitesini. 1657962591 Cloud 2 kulaklığım var, bundan dün sipariş verdim. İnşallah pişman etmez..
  14. iamkadlera

kırık dişle oynamak yasak mı

Bir şey olmaz kanki
  15. iamkadlera

Ryzen5 5600+ rtx 3060 Sistem

Bütçe?
Top Bottom