IamLazz isimli üyenin son içerikleri

1. I

Psu WATT Seçimi Yardım!

Arkadaşlar 7 kartlık rig kurmayı düşünüyorum. 7 adet 6800xt ekran kartına kaç watt Psu seçmeliyim. Önerdiğiniz markalar varsa söylerseniz sevinirim
  2. I

Miningde Nisan Muhabbeti Nedir?

Arkadaşlar ufakdan kart için paraları toparladım birkaç gün içinde mining için kart toplamaya baslayacakken birşeyler duydum nisan ayında Mining tarafına bir şey olacak dediler %50 düşecek vs diyolar bu nedir? miningi nasıl etkiler kazanc düşecek mi ne olacak?
  3. I

Mining Önerileri ! (İSTEK)

asiclere baktımda cok pahalı ve cok aşırı elektrik tüketimi var. ilerleyen süreçte btc düşüp kazanc azaldıgı zaman cepten faturayı karsılıyabilecek bir durum yok
  4. I

asic muhabbetini hiç bilmiyorum
  5. I

kardom benim aylık sabit yan gelire ihtiyacım var. Borsa ve trade işlemleri yeri gelir 1günde 10bin kazandırır yeri gelir 1 sene paranı hapis eder
  6. I

hocam sıfır kart garantili olur ondan düşündüm 2. el kartın durumunu bilemezsinki. Birde şuanda hangi kart iyi ve değermi yapılacak mininge? mesela hangi modellerden uzak durulmalı. MSI Palit Asus birçok marka model var
  7. I

kanka 1-2siteden baktım 15bin TL bandında rtx3060 lar örneğin 5x alsam günlük 2.5 dolar kazandırıyor gösteriyor aynı paraya 1x 4090 alsam oda aynı parayı kazandırıyor 1710193879 ek gelir olarak düşünüyorum birde örneğin 1x 4090 ile bu işe gireceksem hazır sistem kovalamak dahamı mantıklı sizce...
  8. I

Arkadaşlar gerek dolar kurunun sürekli yükselişi gerek bitcoinin artık yükselmeye başlamasından sonra yan gelir olarak mining yapmak ne derece mantıklı? Hangi kartları önerirsiniz. Bütçe 75-90bin TL arası. Örneğin 5x rtx3060 alarak mı mining yapmak mantıklı yoksa 1x 4090 alarak mining yapmak mı...
  9. I

Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB Amazon Japonya!

o zaman 1 ömür hesaba para koymayalım :)
  10. I

amazondan mesaj geldi. amazon hesabınız eski durumuna döndürüldü. lütfen yeniden sipariş vermek için giriş yapın Diyor. Parayı artık hesaba çeksem bir şey olurmu?
  11. I

satıcının amazonun kendisi olmadıgı durumlarda almayalım yani
  12. I

bu sadece japonyadamı geçerli? amazon.co.jp harici almamak ? yoksa bütün avrupa ülkeleride dahilmi
  13. I

Peki bu kadar basitmi yani amazondan dolandırılmak. nasıl dolandırıcı olmadıgını anlayacağız
  14. I

sorun olmaz dimi. aynı hesapda 2. bir vadesiz hesap açıp oraya aktardım parayı 1638048316 orders bölümüne girdim 1 cancelled order placed in the last 6 months bu yazıyor Your Orders bölümünde. kendiliğinden nasıl böyle oldu
  15. I

gönderdim. 2. bir hesap açtım oraya aktardım parayı
Top Bottom