İCARDİİİİ isimli üyenin son içerikleri

1. İCARDİİİİ

35K'ya M1 Pro Macbook Pro 14 alınır mı?

Yok hocam geç kaldım satıldı ::) Pekte niyetim yoktu aslınnda 35k vermeye. Oyun oynanıyor ama baya bir videosunu izlemiştim. Şuan o paraya tekrar aynı cihazı bulsam alırıım ama :)
  2. İCARDİİİİ

Hangi Macbook’u almalıyım

Hayırlı ramazanlar, masaüstü bilgisayarımı sattım ve macbook alma arifesindeyim. İkinci el alacağım .Çok ağır işler yapmayacağım (belki bu sene yazılım mühendisliğini kazanırsam orada ağır iş olursa olur o kadar) genel olarak günlük kullanım, ders ve mobilitesi için alacağım. Arada crossover...
  3. İCARDİİİİ

35K'ya M1 Pro Macbook Pro 14 alınır mı?

Baz model m1 pro 16gb 512gb ssd macbook pro 14inç modeli. Pil devir 14 batarya durumu %100 , Çok ağır iş yapmayacağım büyük ihtimal. 3070'li sistemimi sattım aklımda m1 macbook pro 16gb vardı ama onları da 27k-28k bandında ve pil devirleri yüksek görünce aklım m1 pro'ya kaydı. Günlük kullanım +...
  4. İCARDİİİİ

Kayıtsız s23 Ultra mı Yoksa 2. el iPhone 13 128 mi ?

Bana kalırsa iphone 13 tercih ederim.
  5. İCARDİİİİ

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

Linkler çalışmıyorda link atabilirmisiniz
  6. İCARDİİİİ

RTX 2060 SİSTEM KAÇ TL EDER

Şehir neresi usta
  7. İCARDİİİİ

4 Kişilik aile için airfreyer önerisi

Bunu biliyorum ancak fiyatı bizi karşılamıyor, aynı ürün farklı marka bi sıkıntı yaşarmıyız. https://www.amazon.com.tr/Johnson-Aircookingv1-Aircooking-Siyah/dp/B0B6CFFJYY/ref=cm_cr_arp_d_pb_opt?ie=UTF8&th=1
  8. İCARDİİİİ

4 Kişilik aile için airfreyer önerisi

Max 5-6K bandında Airfreyer önerilerine açığım, 4 kişilik aile için kaç lt yeterli olur
  9. İCARDİİİİ

1 Yıllık Rtx 3070'li sistemimi kaça satmalıyım.

Aklımda 19'dan koyup 18'e düşmek vardı 23-24k'lık sistemleri görünce şaşırdım sizlerden de bir fikir alayım dedim 1707415371 3 derken
  10. İCARDİİİİ

1 Yıllık Rtx 3070'li sistemimi kaça satmalıyım.

Üni için macbook ya da iPad almayıı düşünüyorum. Sistem özellikleri aşağıda var, tüm ürünlerin kutuları faturaları garantileri bulunmakta 1 yıllık sistem. Ekran kartı; Asus dual RTXl 3070 İşlemci: Ryzen 5 5600 Anakart Gigabyte b450m Ram; Xpg d30 8x2 3200mhz 16gb SSD; Kioxia exceria 500gb m2...
  11. İCARDİİİİ

Öneri Elimde God Of War steam key'i nasıl satabilirim?

Dm attım teklifiniz nedir?
  12. İCARDİİİİ

Öneri Elimde God Of War steam key'i nasıl satabilirim?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu steam keyini nasıl ve ne kadara nereden satabilirim?
  13. İCARDİİİİ

Alinirmi vatan pc. RX 6600

Usta ne günlerdir sabah attın yazdık biz. Boş yapma
  14. İCARDİİİİ

3050 var o sistem alınmaz diyorum 3050'yi kötülüyorum o mesajı alıntılamışım az bi mantık lütfen.
  15. İCARDİİİİ

Kesinlikle alınmaz 3050 var
Top Bottom