ICELAKE isimli üyenin son içerikleri

1. I

10900KF ISLEMCI OYUNLAR MHZ DUSMESI SORUNU??

10900KF OYUNLARDA MHZ DUSUYOR RTX 3070Tİ KULLANIYORUM SUREKLI 4,9 dan 4,7 Dusuyor Sıcaklık 55-60C 360 mm Sıvı Sogutucu Kullanıyorum Yardım!!!
  2. I

RAM HATASI NASIL ANLASILIR???

EVET RAM FREKANSLARI AYNI
  3. I

8X4 32 GB RAM HATASI COZUMU???

işlemcı oturmasa calısmas ram slotuda yamuk degıl
  4. I

8X4 32 GB RAM HATASI COZUMU???

32 GB 8X4 RAM Kullanamıyorum Oyunlarda Hata Verıyor Ve PC Kapanıyor 16GB Kullandıgımda sorun olmuyor Neden 8X4 Olmuyor Anakart Kabul Etmıyor Asus Z490 plus wıfı ANAKARTIM VAR YARDIM!!!!
  5. I

Ramlerın Hepsını Tek Tek Test Yaptım sorun yok 4 tane bırden takınca sorun oluyor 2 ye dondum de sorun yok 4 lu neden kabul etmıyor ASUS TUF GAMING Z490 PLUS WIFI ANAKARTIM VAR
  6. I

RAM TESTI YAPTIM Sonuc Bu Cıktı Ve Bazı oyunlarda Crash hatası alıyorum bazı oyunlarda oynabılıyorum sorun olmuyor nasıl bır hata cozemedım 19 hata buldu ramlerın hepsın demı sorun var yardım ??
  7. I

10900K KAC YIL DAHA KULLANABILIRIM ???

30 CEKIRDEK OLURSA 8 SENE GIDER EN FAZLA ONUMUZDEKI 3 SENE DAHA GIDER Islemcıden Anlamayan Yorum Yapmasın
  8. I

10900K KAC YIL DAHA KULLANABILIRIM ???

10900K KAC Yıl Daha Kullabılırım Yenı Sısteme Gecmelımıyım??
  9. I

MONİTÖR ARIZASI NASIL ANLASILIR???

Ekran kartı drıverı guncel Yenı HDI Kablosu Aldım gene aynı bırsey degısmedı Ekran Kartını nasıl Test Yapıcam Oyunlarda Yapmıyor Sadece google youtube vıdeo ızlerken yapıyor ve Google da gezınırken
  10. I

MONİTÖR ARIZASI NASIL ANLASILIR???

Ekranın Ust Kısmında Goruntu Gıdıp Gelmesı Oluyor Ekran kartımı Yoksa Monıtorle mı alakalı yardım!!!!
  11. I

ANAKART ARGB DESTEĞİ NASIL ANLAŞILIR ?

ANAKARTTA BAGLANTISINI YAPTIM AMA CALISMIYOR 3 PIN SUAN TAKILI armoury crate YUKLU AMA ORDADA GOZUKMUYOR??
  12. I

ANAKART ARGB DESTEĞİ NASIL ANLAŞILIR ?

ANAKART RGB DESTEĞİ NASIL ANLAŞILIR ASUS TUF GAMING Z490 PLUS WIFI ???
  13. I

360 MM SIVI SOGUTUCU ALDIM AMA ARGB BAGLANTISI YAPAMIYORUM YARDIM !!!

360 MM Sıvı Sogutucu aldım ama ARGB baglantısını yapamıyorum 3 pınlı gırısı var anakartta taktım ama calısmıyor nasıl yapıcam Anakartım ASUS TUF GAMING Z490 PLUS WIFI YARDIM!!!
  14. I

360MM SIVI Sogutucuya 6 fan takılırmı??

360MM SIVI Sogutucuya 6 fan takılırsa ÖN VE Arka Tarafına radyotore zarar verırmı Performansı Artarmı nasıl bır etkısı olur??
  15. I

10900k ISINMA SORUNU

10900K ISINMA SORUNU VAR OYUNLARDA 70C CIKIYOR UNDERVOLD NASIL YAPILIR BILMIYORUM VIDEOSUNU ARADIM BULAMADIM YANLIS BIRSEY YAPMAK ISTEMIYORUM Yeni Sogutucular Bıraz Pahalı LUTFEN YARDIM !!! CORSAIR iCUE H100i RGB PRO XT 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Top Bottom