Ichbinenes isimli üyenin son içerikleri

1. I

İnceleme Rampage Fury X VS HyperX Cloud 2 VS Rampage Drop Plus Detaylı Karşılaştırma - Bölüm 2

Hocam fury x için yorumları okuduğumda şununla karşılaştım : müzik dinledikten sonra veya kulaklığı kullandıktan sonra az ama rahatsız edici bir ses geliyormuş . Tabi göreceli rahatsız edip etmediği ama sizinde fikrinizi almak istedim böyle bi sorunla karşılaştınızmı acaba?
  2. I

işlemci driver sorunu

tm tşekkürler
  3. I

işlemci driver sorunu

İşlemci driverımı dragon center uzerınden uptadelıyemıyorum %99 a gelıp ınstall failed diyor ve kapanıyor nedenını bılen varmı
  4. I

Asus rog strix 5700xt Yeni vida nasıl takılır ?

Iyide nasil yapilcagini bilsek cevaplariz burda gelip atar yapmanin ne mantigi var
  5. I

EPİC ten alınan rocket league steam arkadaşıyla oynana biliyormu

Evet epicdende rocket league icin oturum acmasi gerek
  6. I

Bilgisayarim hicbirsey yokken kapaniyor

Varda hangi parcadan oldugunu bilmiyorum direk sistemi gondermeklede ugrasmak istemiyorum 1600955341 Umarım
  7. I

Bendede başlarda dııır yapip gidiyodu ama son zamanlarda ses cikmiyor dirke bose yapamiyosun ve siyah ekran geliyo sonra reset falan 1600955216 Stock halinde kullaniyorum 1600955239 Tamam denerim teşekkür ederim
  8. I

En son pc yi aldigimda baktim günceldi oda baya bi oluyor 6 7 ay falan
  9. I

Yani zamanla duzelirmi veya nasıl duzelir bi bilgin varmi
  10. I

Boşta ekrankarti 33 34 , işlemci ise 40 ile 45 arasinda (stock fan) kapanmadan onceki isi degerlerine bakamiyorum çunku birden kapaniyor bakamiyorum bile 1600954901 Kirpilmis derken tam 3000de calismiyo 2900 flaan kapaninca mouse klavye hic birsey calismiyo sonra zaten hemem siyah ekran geliyor...
  11. I

Bu arada ozur diliyorum ram 3000 mhz aklimda nedense 3200 kalmis 1600954671 Testlerdemi
  12. I

Valla şuan pcde degilim ama 3200 mhz biraz kirpilmis hali 3100 falan heralde tam bilmiyorum suan bakamam musait degilim
  13. I

Her Her şeyi stock halinde kullaniyorum bir seye oc yapmadim bi arada xmp ne bilmiyorum
  14. I

Bununla ilgili konu açmıştim ama yine aciyorum o zamanki konuda yardimci olmamislardi bilgisayarim hic birsey yokken donuyor ve hicbirsey yapamiyorsun sonra ekran gidiyor tekrar acilmasi için reset atilmasi gerekiyor occt üzerinden power ekran karti ram islemci testlerini yaptim sorun cikmadi...
Top Bottom