İdristuranozturk isimli üyenin son içerikleri

1. İ

çift ekran kartı sorun olur mu

amd 5 4600h apu işlemci ve harici olarak rtx3050 var yüksek sistem oyunlarda rtx devreye girer mi nasıl olur asus tuf a15 laptopda
  2. İ

apu ekran kartı ve harici ekran kartı

asus tuf a15 oyuncu laptopunu aldım amd 5 4600h apu bir işlemci var ve harici ekran kartı olarak rtx3050 var apu işlemciyi nasıl devre dışı bırakabilirim ya da yüksek sistem isteyen oyunlarda ekran kartları arası geçiş olur mu
  3. İ

türknet milleni veya başka tavsiyesi olan var mı

Bu nasıl oluyor bende tt müşterisiyim ama 6 aydır genel arıza var diyip sorun çözmüyorlar ayrılmak istediğimde cayma bedeli çıkıyor karşıma
  4. İ

Sistem toplama parça önerisi

Yakın zamanda pc topladım ekran kartım vardı ben ryzen 5 3600 tavsiye ederim bu aralar baya indirime girdi zaten kasa ve ekran kartı takmadan hepsi 3777tl ye geldi ama ben ramde biraz pahalıya gittim 4000tl ye rahat bir şekilde 3600lu sistem toplarsın
  5. İ

Hangi rami almalıyım

bir fark yok değil mi ikisi arasında
  6. İ

Hangi rami almalıyım

Sistemi parça parça topluyorum şuan elimde b450s2h v2 anakart var ve şuan bütçem tek slot rame yetiyor ram konusunda bana yardımcı olabilecek varmı...
  7. İ

Hangisini tercih etmeliyim

Teşekkür ediyorum
  8. İ

9. İ

https://ty.gl/1evetqd https://ty.gl/rhkccxol Hangisini tercih etmeliyim
  10. İ

B450s2h mi a320s2h mı overclock yapmayı düşünmuyorum. overclock artı yönleri ne ve iki anakart arasında büyük fark varmı
  11. İ

M2 ssd destekleyen anakart varmı 3600 için
  12. İ

Teşekkürler
  13. İ

10400f çok pahalandı rakip f/p işlemci varmı?
  14. İ

İ5 10400f mi yoksa i5 9400f mi 10400f fiyat anlaminda baya bir uçtu son 2 ayda hangisi daha fiyat performans olur
  15. İ

3500 4000 TL arası öneri pc

Ekran kartı olarak rx550 ekran kartım var 3500 4000 TL arası bu ekran kartina uygun öneri bekliyorum işlemci fiyatları çok yüksek kararsız kalıyorum
Top Bottom