iFourveyn isimli üyenin son içerikleri

1. iFourveyn

Oral-B Pro Series 1 vs Oral-B Vitality Pro cross Action

Bu iki diş fırçası arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım Pro series 1'de 3D temizleme teknolojisi var önemli bir şey mi mi bilmiyorum ama aralarında pek fark yok gibi ve bunların orijinal gelmeke olasılığı var mı Hepsiburada satıcısından alan birkaç kişi orijinal olup olmamasında sıkıntı...
  2. iFourveyn

Gta 5 oyun bittiken sonra soru işaretli görev gelmiyor

Oyunu %100 yapmaya çalışıyorum ana görevlerin hepsi bitti 20 tane yabancılar ve kaçıklar görevlerinden 14 tanesi yapmışım son görev bittikten sonra soru işaretli görev yok haritada 6 tane daha yapmam gerekiyor franklinde 1 tane görev olduğu yazıyor ama yok
  3. iFourveyn

Oyun yüklü gözüküyor ama silinmiyor

kaldırmak istediğiniz programın kaldırma aracı açılamadı! Komut hatalı veya geçersiz olabilir diye hata alıyorum 1708974594 tamamdır oldu sayenizde teşekkürler
  4. iFourveyn

Malesef kaldır var sadece
  5. iFourveyn

Olabilirde bu buradan nasıl gidecek?
  6. iFourveyn

Resimdeki gibi burda gözüküyor ama silemiyorum
  7. iFourveyn

Samsung a34 Kulaklık önerisi

Soru başlıktaki gibi a34 cihaza kulaklık arıyorum oyun için ses geciktirmeyen bütçe 600tl
  8. iFourveyn

Samsung A34 5G Kulakık Önerisi

Sorum başlıktaki gibi oyun içi alacağım gecikme olmamalı kablolu veya kablosuz farketmez ama telefonda 3.5mm jack girişi yok bütçem 300
  9. iFourveyn

Call of duty warzone kaç gb yer kaplıyor?

Steamde 72gb olarak yazıyor ama içinde ek yükleme var mı? ve bu oyun neden bu kadar kötü inceleme almış oynanmayacak kadar kötü mü?
  10. iFourveyn

Rdr 2 save dosyası atma

2 3 kere o kısmı oynadığım için geçmek istiyorum baydı
  11. iFourveyn

Rdr 2 save dosyası atma

Oyunum orjinal değil karlı kısmı direk geçmek istiyorum save dosyası nasıl atabilirim documents kısmında rockstar games yok
  12. iFourveyn

Realme C55 VS Redmi 12

Nasıl almak zorunda değil mi 14 gün içinde her türlü iadesini
  13. iFourveyn

Realme C55 VS Redmi 12

Hepsiburadadan herhangi bir satıcıdan alsam sıkıntı yaşarmıyım resmi satıcı baya pahalıya satıyor
  14. iFourveyn

Realme C55 VS Redmi 12

Biraz pahalıya almışsınız 6500 6700e de satılıyor
  15. iFourveyn

Realme C55 VS Redmi 12

Telefon alacağım bütçem 7000 TL max 100 200 çıkabilirim c55 ile redmi 12 arasında kaldım ikisininde işlemcileri aynı ama realme markasına pek güvenemedim redmi 12 alıcak olursam 4gb modelini alıcam sizce hangisini tercih etmeliyim veya bu fiyat bandına başka önerileriniz var mı?
Top Bottom